TÜBİTAK Personel Alımı Yapacak

tubitak personel alimi yapacak
tubitak personel alimi yapacak

TÜBİTAK Personel Alımı Yapacak; Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı ( TÜBİTAK ) personel alımı için ilan yayımladı. Kocaeli ilinde Lisans mezunu personel alınacak.


TÜBİTAK Aralık ayı itibari ile yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK BİLGEM için Kocaeli ilinde 2 kişilik boş kadro ile alım yapılcak. Adayların başvuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Biişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine personel alımı için başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularını en geç 27 Aralık 2019 tarihine kadar gerçekleştireleri gereklidir. Başvurular TÜBİTAK resmi internet adresi olan İş Başvuru Sistemi (kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

BAŞVURU SÜRECİ

a) İlana başvuruda bulunmak için “www.bilgem.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde
başvuru kabul edilmeyecektir.

b) Başvuruların en geç 27/12/2019 tarihi saat 17:00’a kadar yapılması gerekmektedir.

c) Başvurular, ilan referans kodu üzerinden değerlendirilecektir. Adaylar, iş başvuru sisteminden ilan referans kodunu seçerek başvuruda bulunabileceklerdir. Referans kodu seçilmeden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

d) “Adaylarda Aranacak Genel Koşullar” bölümünün (e) maddesine göre en yüksek puandan başlayarak oluşturulacak sıralamada alınacak personel sayısının 10 katı kadar aday mülakata çağrılacaktır. Alanında doktora mezunu adaylardan ise “Adaylarda Aranacak Genel Koşullar” bölümünün (f) maddesine göre en yüksek puandan
başlayarak ayrıca oluşturulacak sıralamada alınacak personel sayısının 10 katı kadar aday da mülakata çağrılacaktır. Son sıradaki adaylarla aynı puanı alan başka adaylar olması durumunda bu adaylar da mülakata çağrılacaktır.

e) Lisans öğrenimini yurt dışında tamamlayan adaylar için “Adaylarda Aranacak Genel Koşullar” bölümünün (e) maddesi, Doktora öğrenimini yurt dışında tamamlayan adaylar için ise “Adaylarda Aranacak Genel Koşullar” bölümünün (e) ve (f) maddesi koşul olarak aranmayacak olup, bu adaylar ayrıca değerlendirmeye alınacaklardır.

f) Adaylar başvuruları esnasında iş başvuru sistemine girmiş oldukları beyana göre değerlendirilecek olup, girilen bilgilerin hatalı olması veya aşağıda belirtilen

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZsohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar