Ulaştırma Memur-Sen Yerköy TCDD Çalışanlarını Ziyaret Etti

ulastirma memur sen yerkoy tcdd calisanlarini ziyaret etti
ulastirma memur sen yerkoy tcdd calisanlarini ziyaret etti

Ulaştırma Memur-Sen Yerköy TCDD çalışanlarını ziyaret Etti; Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkan Kenan Çalışkan ve Genel Başkan Yardımcıları Atilla Demirtunç ve Mehmet Yıldırım, Ulaştırma Memur-Sen Ankara 1 No’lu Şube Başkanı Erkan Güler ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kırıkkale ve Yörköy’de işyeri ziyaretlerinde bulundu.

Ulaştırma Memur-Sen Heyeti, Kırıkkale İl Temsilcisi Oğuzhan Aydın ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte, TCDD Irmak ve Kırıkkale Garları ile Yahşihan İstasyonunda işyeri ziyaretleri yaparak çalışanlarla ve üyelerle görüştüler. Ziyaretlerde, çalışanların sorunlarını dinlediler, talep ve önerilerini aldılar.

Genel Başkan Çalışkan, Kırıkkale’de, Memur-Sen İl Temsilcisi Recep Akdoğan’ı da Memur-Sen İl binasında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra Yerköy’e geçen Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkan Kenan Çalışkan ve Genel Başkan Yardımcıları Atilla Demirtunç ve Mehmet Yıldırım, Ulaştırma Memur-Sen Ankara 1 No’lu Şube Başkanı Erkan Güler ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yerköy’de Ulaştırma Memur-Sen Yozgat İl Temsilcisi Fatih Özer’in düzenlediği toplantıda Demiryolu çalışanları ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Yerköy’deki toplantıya, Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları İbrahim Uslu ve Tümer Gümüş de katıldı.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar