Arınak Lojistik Makedonya Nakliye Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Arinak Lojistik Makedonya Nakliye Calismalarini Araliksiz Surduruyor
Arinak Lojistik Makedonya Nakliye Calismalarini Araliksiz Surduruyor

Karayolu ile tır nakliye çalışmalarına sektöre adım attığı 2011 yılından bu yana sürekli büyüyüp gelişerek devam eden Arınak Lojistik Avrupa ve Asya ülkelerinin tamamı ile birlikte Balkan ülkelerinin önemli kısmına lojistik çalışmaları yapmaktadır. Balkan ülkeleri arasında yer alıp ülkemizin ticari ilişkilerinin oldukça düzenli ve seviyeli seyrettiği Makedonya’ya da komple tır ve parsiyel nakliye çalışmalarıyla büyük projelerin tamamlanmasında önemli oranda söz sahibidir


Başta İstanbul ve İzmir gibi ihracat ve ithalat kapasitesi aşırı yoğun bulunan illerimiz olmak üzere yurdumuzun tamamında üretim yapan ihracatçı ve dış ticaret kuruluşlarımızın Makedonya taşıma taleplerine önemli destekler sunan firmamız Arınak Lojistik Makedonya nakliye firmaları arasında önemli bir konuma sahip bulunuyor. Türkiye’nin tüm bölgelerinden yüklenen yüklerin Makedonya’nın başta Üsküp olmak üzere tüm şehirlerine ulaşımını maksimum 4 gün içerisinde gerçekleştiren araçlarımız ağırlıklı olarak İpsala sınır kapısı çıkışlı, Yunanistan üzeri kullanmaktadır.

İhracat ve transit kapsamında bulunup Makedonya’ya sevk edilmesi düşünülen her türlü ticari ürün grubunun nakliyesi işlemlerinin yanı sıra gümrükleme, depolama, liman ve antrepo hizmetleri ile yurt dışı gümrük ve acentelik hizmetleri de sunabilen firmamız sektöre adım attığı ilke günden bu yana benimsemiş olduğu prensip ve vizyon çizgisinden sapmadan, tamamen müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Makedonya nakliye çalışmalarında kullanılan tırları deneyimli sürücüler kontrolünde hareket eden firmamızın bilgi merkezinde bulunan uzman operasyon ekibi ile firmamız bilgi işlem merkezine gelen tüm Makedonya lojistik talepleri anında değerlendirmeye alınıyor, olabilecek en kısa süre zarfına müşterilere uygun navlun ve taşıma şartları çerçevesinde cazip teklifler sunulmaktadır.

Türkiye Makedonya arası nakliye dendiğinde akıllara gelen nadir firmalardan biri olan Arınak Lojistik müşterilerine sunduğu sınırsız lojistik destek hizmeti sayesinde sektörde özellikle aranan ve tercih edilen lojistik şirketleri arasında yer almanın güvencini yaşamaktadır. Sahip olduğu taşıma yetki belgesi bünyesinde bulunan araçları ve tedarik zincirinde bulunan Makedon palakalı tırlar ile cmr sigortası kapsamında güvenli lojistik hizmeti veren Arınak Lojistik çalışma hayatını kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber Kaynağı: İran nakliye firmalarıDemiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar