Karabük Zonguldak Bölgesel Tren Sefer Saatleri Güzergah Haritası ve Durakları

karabuk zonguldak bolgesel tren sefer saatleri guzergah haritasi ve duraklari
karabuk zonguldak bolgesel tren sefer saatleri guzergah haritasi ve duraklari

Karabük Zonguldak ve Zonguldak Karabük demiryolu hattında işletilen bölgesel trenler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizler için derledik. TCDD bölgesel trenin güzergah haritası, ayrıntılı sefer saatleri, trenin durduğu ana ve ara istasyonların tüm detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yolculuk Mesafesi


Karabük Zonguldak demiryolu arası 121 km’dir.

Seyehat Süresi

Karabük Zonguldak arası demiryolu seyahati 2,5 saat sürer.

Güzergah

Bu trenler Zonguldak > Karabük > Zonguldak arasında her gün işlerler. Bu trenler Zonguldak, Kapuz, İnağzı, Kilimli, Çatalağzı, Işıkveren, Kazköy, Muslu, Göbü, Türkali, Filyos, Sefercik, Gökçeler, Derecikören, Saltukova, Kiremithane, Akyamaç, Çaycuma, Ahatlı, Kayıkçılar, Bakacakkadı, Üçburgu, Gökçebey, Kayadibi, Çamlaraltı, Ibrıcak, Cebeciler, Yeşilyenice, Kölemen, Balıkısık, Bolkuş, Karabük güzergahlarında hizmet vermektedir.

Karabük Zonguldak Bölgesel Tren Haritası

Karabük Zonguldak Bölgesel Tren Saatleri

Karabük > Zonguldak Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
Karabük 07:05 12:55 15:55 18:10
Bolkuş 07:19 13:09 16:14 18:25
Balıkısık 07:45 13:37 16:40 18:52
Kölemen 07:50 13:42 16:45 18:57
Yeşilyenice 07:58 13:49 16:52 19:04
Cebeciler 08:02 13:54 16:56 19:08
Ibrıcak 08:06 13:58 17:00 19:12
Çamlaraltı 08:11 14:03 17:05 19:17
Kayadibi 08:15 14:07 17:09 19:21
Gökçebey 08:30 14:24 17:24 19:36
Üçburgu 08:34 14:28 17:28 19:40
Bakacakkadı 08:38 14:32 17:32 19:44
Kayıkçılar 08:43 14:37 17:37 19:49
Ahatlı 08:47 14:41 17:41 19:53
Çaycuma 08:51 14:45 17:45 19:57
Akyamaç 08:58 14:52 17:52 20:04
Kiremithane 09:02 14:56 17:56 20:08
Havalimanı Durağı 09:04 14:58 17:58 20:10
Saltukova 09:08 15:02 18:02 20:14
Derecikören 09:13 15:07 18:07 20:19
Gökçeler 09:16 15:10 18:10 20:22
Sefercik 09:20 15:14 18:14 20:26
Filyos 09:25 15:18 18:18 20:30
Türkali 09:30 15:23 18:24 20:35
Göbü 09:34 15:27 18:29 20:39
Muslu 09:39 15:32 18:34 20:44
Kazköy 09:42 15:35 18:38 20:47
Işıkveren 09:45 15:38 18:42 20:50
Çatalağzı 09:50 15:43 18:48 20:55
Kilimli 09:55 15:48 18:53 21:00
İnağzı 09:58 15:51 18:56 21:03
Kapuz 10:01 15:54 18:59 21:06
Zonguldak 10:05 15:58 19:03 21:10

Zonguldak Karabük Bölgesel Tren Saatleri

Zonguldak > Karabük Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
Zonguldak 07:30 11:30 13:25 18:30
Kapuz 07:36 11:36 13:32 18:36
İnağzı 07:40 11:39 13:36 18:39
Kilimli 07:43 11:42 13:40 18:42
Çatalağzı 07:50 11:49 13:48 18:49
Işıkveren 07:54 11:53 13:52 18:54
Kazköy 07:57 11:56 13:55 18:58
Muslu 08:00 11:59 13:58 19:02
Göbü 08:05 12:04 14:03 19:08
Türkali 08:09 12:08 14:07 19:13
Filyos 08:16 12:15 14:12 19:23
Sefercik 08:20 12:19 14:16 19:27
Gökçeler 08:24 12:23 14:20 19:31
Derecikören 08:27 12:26 14:23 19:34
Saltukova 08:33 12:33 14:28 19:40
Havalimanı Durağı 08:36 12:36 14:31 19:43
Kiremithane 08:38 12:38 14:33 19:45
Akyamaç 08:42 12:42 14:37 19:49
Çaycuma 08:50 12:50 14:44 19:56
Ahatlı 08:54 12:54 14:48 20:00
Kayıkçılar 08:58 12:58 14:52 20:04
Bakacakkadı 09:03 13:03 14:57 20:09
Üçburgu 09:07 13:07 15:01 20:13
Gökçebey 09:12 13:13 15:05 20:18
Kayadibi 09:27 13:28 15:19 20:33
Çamlaraltı 09:31 13:32 15:23 20:37
Ibrıcak 09:36 13:37 15:28 20:42
Cebeciler 09:40 13:41 15:32 20:46
Yeşilyenice 09:45 13:48 15:37 20:51
Kölemen 09:51 13:54 15:43 20:57
Balıkısık 09:56 14:00 15:48 21:02
Bolkuş 10:23 14:26 21:28
Karabük 10:37 14:39 16:26 21:42

Önemli Bilgiler

  • Sadece Pulman koltuklar numarasız olarak satılmakta istasyonlarda günlük olarak satılmakta ve rezervasyon yok.
  • TCDD e-bilet satışı yok
  • Ayakta yolculuk yapabilirsiniz.
  • TCDD Taşımacılık AŞ hattı işletiyor.
  • Dizel trenler kullanılıyor.
  • Trende yiyecek/içecek satışı yok.

Tavsiyeler

  • Filyos Antik Kenti, Yenice Ormanı, Şeker Kanyonu ve Gökçebey Herkime Evlerini gezmenizi tavsiye ederiz.
  • Safranbolu’da safranlı kahve ve özel türk kahvesini tatmak için Karabük İstasyonunda inip 10 km’yi Belediye otobüslerini kullanın.

    TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

    Bilet satışı yapılan gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

    ZONGULDAK TREN İSTASYONU TEL:
    0372 251 15 14 – (06.30 – 21.00)

    ÇATALAĞZI TREN İSTASYONU TEL:
    0372 264 24 00 – (07.30 – 19.00)

    FİLYOS TREN İSTASYONU TEL:
    0372 623 30 18 – (06.00 – 21.30)

    KARABÜK TREN İSTASYONU TEL:
    0370 415 77 73 D: 425 – (06.30 – 18.30)


Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar