Uzunköprü Halkalı Bölgesel Tren Sefer Saatleri Güzergah Haritası ve Durakları

uzunkopru halkali bolgesel treni
uzunkopru halkali bolgesel treni

Uzunköprü Halkalı ve Halkalı Uzunköprü demiryolu hattında işletilen bölgesel trenler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizler için derledik. TCDD bölgesel trenin güzergah haritası, ayrıntılı sefer saatleri, trenin durduğu ana ve ara istasyonların tüm detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.


Yolculuk Mesafesi

Uzunköprü Halkalı demiryolu arası 253 km’dir.

Seyehat Süresi

Uzunköprü Halkalı arası demiryolu seyahati yaklaşık olarak 3,5 saat sürer.

Güzergah

Bu trenler İstanbul > Uzunköprü (Edirne) > İstanbul arasında her gün işlerler. Halkalı > Ispartakule > Çatalca > Çerkezköy > Çorlu > Muratlı > Seyitler > Kayabeyli > Lüleburgaz > Alpullu > Pehlivanköy > Uzunköprü güzergahlarında hizmet vermektedir.

Harita ve İstasyonlar

Marmaray Haritası

Uzunköprü Halkalı Bölgesel Tren Saatleri

Uzunköprü > Halkalı Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Uzunköprü 15:40
Pehlivanköy 15:58
Alpullu 16:18
Lüleburgaz 16:30
Kayabeyli 16:41
Seyitler 16:45
Muratlı 16:59
Çorlu 17:22
Çerkezköy 17:44
Sinekli 17:59
Kabakça 18:22
Çatalca 18:35
Ispartakule 18:57
Km. 30+500 19:05
İstanbul (Halkalı) 19:09

Halkalı Uzunköprü Bölgesel Tren Saatleri

Halkalı > Uzunköprü Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
İstanbul(Halkalı) 08:40
Km. 37+362 08:49
Ispartakule 08:52
Çatalca 09:14
Kabakça 09:24
Sinekli 09:47
Çerkezköy 10:05
Çorlu 10:27
Muratlı 10:49
Seyitler 11:02
Kayabeyli 11:06
Lüleburgaz 11:17
Alpullu 11:32
Pehlivanköy 11:49
Uzunköprü 12:04

Sadece Pulman koltuklar numarasız olarak satılmakta istasyonlarda günlük olarak satılmakta ve rezervasyon yok.Önemli Bilgiler

  • TCDD e-bilet satışı yok
  • Ayakta yolculuk yapabilirsiniz.
  • Marmaray son istasyonu olan Halkalı’dan Avrupa ve Anadolu yakasındaki istasyonlara gidebilirsiniz.
  • TCDD Taşımacılık AŞ hattı işletiyor.
  • 12703 ve 12704 sefer nolu elektrikli trenler kullanılıyor.
  • Trende yiyecek/içecek satışı yok.

Marmaray Bağlantısı

Halkalı İstasyonundan Marmaray’ı kullanarak İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasındaki aşağıdaki istasyonlara ulaşmanız mümkün:

Halkalı – Mustafakemal – Küçükçekmece – Florya – Yeşilköy – Yeşilyurt – Ataköy – Bakırköy – Yenimahalle – Zeytinburnu – Kazlıçeşme – Yenikapı – Sirkeci – İstanbul Boğazı – Üsküdar – İbrahimağa – Söğütlüçeşme – Feneryolu – Göztepe – Erenköy – Suadiye – Bostancı – Küçükyalı – İdealtepe – Süreyya Plajı – Maltepe – Cevizli – Atalar – Başak – Kartal – Yunus – Pendik – Kaynarca – Tersane – Güzelyalı – Aydıntepe – İçmeler – Tuzla – Çayırova – Fatih – Osmangazi – Gebze

halkali gebze metro

Halkalı – Gebze Metro Hattı Saatleri

marmaray sefer saatleri

Halkalı – Gebze Metro Kaç Dakika Sürüyor

Halkalı – Gebze metrosunda yukarıda da belirttiğimiz gibi 42 durak yer almaktadır. Halkalı ile Gebze durakları arasındaki toplam süre ise 115 dakikaya kadar inecek. Kısaca belirtmek gerekirse Halkalı’dan yol çıkan yolcu 115 dakika yani 1 saat 55 dakika içerisinde Gebze’de olacak.

halkali gebze metro

Halkalı – Gebze Metrosu Aktarma Durakları

Halkalı Gebze Metro hattı üzerinden birçok aktarma durakları yer almaktadır. Halkalı – Gebze metro hattı üzerinden aktarma yapacağınız metro hatlarını (duraklarını) aşağıda görebilirsiniz.

Gebze Halkalı Metro Hattı üzerinde yer alan aktarma durakları…

Hattın tamamı işletmeye açıldığında;

Halkalı istasyonunda M1B Yenikapı-Halkalı metro hattı ile,
Ataköy istasyonunda M9 İkitelli-Ataköy metro hattı ile,
Bakırköy istasyonunda M3 Bakırköy-Başakşehir metro hattı ile,
Yenikapı istasyonunda M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı,
Yenikapı İstasyonunda M1B Yenikapı-Kirazlı ve M2 Yenikapı-Hacıosman metro hatları ile,
Sirkeci istasyonunda T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattı ve denizyolları ile,
Ayrılık Çeşmesi istasyonunda M4 Kadıköy-Tuzla metro hattı ile,
Üsküdar istasyonunda M5 Üsküdar-Çekmeköy metro hattı ile,
Göztepe istasyonunda M12 Göztepe-Ümraniye metro hattı ile,
Bostancı istasyonunda M8 Bostancı-Dudullu metro hattı ile,
Pendik istasyonunda M10 Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı ile,
İçmeler istasyonunda M4 Kadıköy-Tuzla metro hattı ile entegre olacaktır.

Hızlı Tren Bağlantısı

Halkalı İstasyonundan Marmaray’ı kullanarak Gebze İstasyonuna giderek, Gebze YHT İstasyonuna erişmeniz mümkün.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ÇERKEZKÖY:
0282 726 57 26 – (08.00 – 12.00 / 16.00 – 20.00)

HALKALI:
0212 678 48 00 (9336) (08.00 – 18.00)


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar