Metro İstanbul Futbol Takımı Ödülünü Aldı

metro istanbul futbol takimi odulunu aldi
metro istanbul futbol takimi odulunu aldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık Kupası Spor Şöleni kapsamında düzenlenen futbol turnuvasında üçüncü olan Metro İstanbul Futbol Takımı ödülünü aldı.

Bu yıl 37’ncisi düzenlenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Kupası Spor Şöleni kapsamında düzenlenen futbol turnuvasında 3’üncü olan Metro İstanbul Futbol Takımı’na Metro İstanbul tarafından ödül verildi.

İlçe belediyeleri ve iştirak şirketlerinden oluşan 72 takımın yarıştığı turnuvayı üçüncü olarak tamamlayan Metro İstanbul Futbol Takımı için Esenler Yerleşkesi Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda ödül töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen organizasyonda Metro İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Yalçın ve İdari İşler Müdürü İlyas Afan Özaydın takıma ödüllerini takdim ederek başarılarından dolayı tebriklerini iletti.

Metro İstanbul’un futbol takımında; Ahmet Erdoğmuş, Anıl Parlakçı, Atilla Karyağdı, Ayhan Koyun, Halil Tirgil, Kemal Ercan, Muhammet Özlü, Murat Yıldırım, Mustafa Sur, Oğuzhan Becerikli, Rudvan Mutlu, Salim Akçay, Yavuzkan Yavuz, Zekeriya Kar ve Takım Sorumlusu Cevat YILMAZ yer alıyor.

metro istanbul futbol takimi odulunu aldi
metro istanbul futbol takimi odulunu aldi

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar