Türkiye Romanya Lojistik Çalışmalarımız Ediyor

turkiye romanya lojistik calismalarimiz ediyor
turkiye romanya lojistik calismalarimiz ediyor

Lojistik sektörüne adım attığı ilk günden bu yana taşımacılık ve gümrük hizmetleri alanında ki kapsamlı çalışmaları ile uluslararası taşımacılığın aranan ve tercih edilen kuruluşları arasında yerini alan firmamız birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi Romanya’da da önemli işler yapmakta, iki ülke arasında ki ticaret kapsamında başlayan ve neticelendirilen bir çok proje içerisinde yer almaktadır.


Karayolu ile nakliye yapılan ülkeler arasında en yoğun çalışmalarımızın bulunduğu Romanya ile karşılıklı alışverişlerimiz neticesinde ihracat ve ithalat faaliyetleri yaklaşık olarak aynı oranda devam etmektedir. Günümüz şart ve imkanları çerçevesinde lojistik faaliyetlerimizin devam ettiği Romanya ile ticari geçmişimiz oldukça eski dönemlere tekabül ettiğinden iki ülke arasında taşıma yapan lojistik şirketleri de aşağı yukarı aynı şirketlerdir. Romanya nakliye firmaları arasında yer alıp komple tır taşıma, düzenli parsiyel nakliye, ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner taşıma gibi alanların tamamında pay sahibi olan firmamız Arınak Lojistik ihracat, ithalat ve Türkiye üzerinden üçüncü ülkelere Romanya çıkışlı ürünlerin aktarmalı ve direk servis şeklinde ulaşımını sağlayabilecek kapasiteye sahip bulunuyor.

Sahip olduğu yetkiler kapsamında yerli ve yabancı çok sayıda taşıma aracı ile lojistik hizmet ağı kurmuş olan firmamız kurulmuş olduğu ilk gün ortaya koyduğu prensipleri, vizyonu ve hedeflediği misyonundan taviz vermeden yoluna kararlılıkla devam ediyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarından geri adım atmadan örnek lojistik şirketi olarak yer edinmiştir.

Romanya nakliye konusunda edindiği tecrübeler ve kazanımları ışığında tüm ihracatçı ve üretici firmalarımızın özellikle tercih ettiği nakliye şirketi olan Arınak Lojistik, taşıma işlerinin yanı sıra liman hizmetleri, gümrükleme, depolama ve acentelik hizmetleri de sunmakta, Romanya’ya taşınan ürünlerin yurt dışı gümrük işlemlerinin yapılması ve takibatı konusunda da destek hizmeti vermektedir. Taşınabilir pozisyonda olup ihracat veya transit kapsamında bulunan gümrüklü her türlü yük grubunun nakliyesini 24 ton sınırını aşmaksızın standart araçlarla taşıyabildiği gibi ölçü ve ağırlıkları itibari ile gabari dışı kapsamında bulunan ağır nakliyat yüklerinin de sevkiyatını gerçekleştiren firmamız kurumsallık yolunda ki ilerleyişini emin adımlarla sürdürmektedir.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber Kaynağı: İran nakliye firmalarıDemiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar