Edirne İstanbul Tren Sefer Saatleri Güzergahı ve Bilet Fiyatları 2020

istanbul edirne demiryolu haritasi
istanbul edirne demiryolu haritasi

Edirne İstanbul Tren Sefer Saatleri Güzergahı ve Bilet Fiyatları; TCDD Taşımacılık A.Ş. tarafından Halkalı Kapıkule arasında her gün karşılıklı olarak 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Halkalı Kapıkule arası ortalama seyahat süresi 4 saattir. Güzergah uzunluğu 276 km‘dir


Sizlere aşağıda tabloda da görüleceği üzere Halkalı Kapıkule tren saatlerini sunuyoruz. Bilmeniz gereken birkaç şeyi ise yazımızda paylaşacağız. Halkalı Kapıkule tren seferleri bölgesel tren sınıfında olduğundan TCDD Taşımacılık A.Ş.’nin internet sitesi ya da mobil uygulamasından bilet almanız mümkün değil.

Tren bilet satışı gün içinde yapılmakta olup ileriki bir tarihede bilet alamıyorsunuz. Bu nedenle seyahat etmeyi planladığınız trenin hareket saatinden önce istasyonlara gelerek istasyon bilet gişelerinden biletlerinizi alabilirsiniz.

Halkali Kapikule Treni Haritasi
Halkali Kapikule Treni Haritasi

Edirne İstanbul Tren Durakları

Halkalı ve Kapıkule arası çalışan trenlerin güzergahları üzerinde bulunan 19 istasyon ve duraklar şunlardır:

  1. Kapıkule
  2. Edirne Şehir
  3. Edirne
  4. Şerbettar
  5. Bahçıvanova
  6. Pehlivanköy
  7. Alpullu
  8. Lüleburgaz
  9. Kayabeyli
  10. Seyitler
  11. Muratlı
  12. Çorlu
  13. Velimeşe
  14. Çerkezköy
  15. Kabakça
  16. Çatalca
  17. Ispartakule
  18. Km. 30+500
  19. İstanbul (Halkalı)

Edirne İstanbul Tren Güzergahı

Bu trenler İstanbul – Edirne – İstanbul arasında her gün işlerler. Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule, Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı ve Çerkezköy > Halkalı, Halkalı > Çerkezköy güzergahlarında hizmet vermektedir.

Edirne İstanbul Tren Saatleri

Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı > Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Kapıkule 07:25
Edirne Şehir 07:39
Edirne 07:43
Şerbettar 08:00
Bahçıvanova 08:06
Pehlivanköy 08:15
Alpullu 08:35
Lüleburgaz 08:47
Kayabeyli 08:58
Seyitler 09:03
Muratlı 09:17
Çorlu 09:41
Velimeşe 09:52
Çerkezköy 10:05
Kabakça 10:42
Çatalca 10:56
Ispartakule 11:17
Km. 30+500 11:25
Halkalı 11:29
Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Halkalı 18:00
Km. 37+362 18:09
Ispartakule 18:12
Çatalca 18:40
Kabakça 18:52
Çerkezköy 19:32
Velimeşe 19:44
Çorlu 19:56
Muratlı 20:17
Seyitler 20:30
Kayabeyli 20:34
Lüleburgaz 20:46
Alpullu 21:01
Pehlivanköy 21:18
Bahçıvanova 21:27
Şerbettar 21:34
Edirne 21:52
Edirne Şehir 21:55
Kapıkule 22:08

Halkalı Kapıkule Tren Bilet Fiyatı

Her gün karşılıklı sefer yapan tren için on-line satınalma ve rezervasyon yapılamamaktadır. Biletleri gişelerden günlük olarak satın alabilirsiniz. Kişi başı pulman koltuk bilet ücreti 29,5 TL‘dir.

TCDD Danışma ve Rezervasyon Telefonları

Çerkezköy
0282 726 57 26 – (08.00 – 12.00 / 16.00 – 20.00)

Halkalı
0212 678 48 00 (9336) (08.00 – 18.00)

Edirne
0505 697 03 55 (335) – (06.00-11.00 / 14.00 -17.00)

Kapıkule
0505 697 03 56 (4315) – (23.00 – 07.00)

Edirne İstanbul TCDD Treni Haritası


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar