İBB Trafik Güncel İstanbul Yol ve Trafik Durumu

Istanbul yol ve trafik durumu
Istanbul yol ve trafik durumu

İBB Trafik Güncel İstanbul Yol ve Trafik Durumu için RAYHABER canlı yol haritası ile sizlere gidebileceğiniz en kolay güzergahları ve yol durumunu sunuyor. İstanbul merkez ve diğer ilçelerin yol durumları, trafiğin yoğun olduğu yerleri RayHaber farkı ile takip edebilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Kontrol Merkezi tarafından sunulan İBB Trafik Kontrol Merkezi Yoğunluk Haritası, trafik/yol durumu hakkında oldukça detaylı bilgi sunuyor. İstanbul yoğunluk haritası ile anlık olarak İstanbul’un bütün kent-içi yollarında trafik yoğunluk durumunu, kapalı olan yolları görüntüleyebilirsiniz.


Hava koşullarını, yollarda gerçekleşen kaza ve çalışma gibi yol olayları bilgisi de kullanıcılarla paylaşılıyor. Trafik istatistikleri menüsünden detaylı verilere ulaşmak mümkün. Radyo Trafik dinleyebilir, trafik kameraları ile canlı olarak yol durumunu izleyebilirsiniz. İstanbul gibi yanlış bir yol tercihinin bütün gününüze mal olabileceği bir trafik yoğunluğu bulunan şehirdeki herkesin yararlanması gereken bu hizmeti mutlaka kullanmalısınız.

Diğer İstanbul İlçelerinde Trafik Durumu :  ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNUİlk yorum yapan olun

Yorumlar