Yeni Trend: Kişiye Özel Doğum Günü Konseptleri

partiavm
partiavm

Doğum günleri ebeveynlerin ve çocukların en mutlu olduğu günlerden biridir. Özellikle her kimin doğum günü ise o kişiye özel olarak hazırlanmış bir konsept dahilinde kutlamanın gerçekleşmesi ise doğum günü hediyesi olarak yapılabilecek en güzel jestlerden biridir. Kişilerin kendini özel hissetmesini sağlayan bu partiler mutluluk havasının etrafta yayılmasını sağlarlar. Partiavm.com da 1 Yaş doğum gününden itibaren her yaşa uygun kişiye özel doğum günü konseptleri sizleri bekliyor. Yine bu konseptlere uygun balon süslemeleri ile de kutlamanıza ayrı bir hava katabilirsiniz.

Çeşit Çeşit Doğum Günü Konsept Fikirleri


Özellikle çocuklarınıza unutulmaz bir doğum günü yaşatmak istiyorsanız çocuğunuzun en sevdiği karakterle oluşan bir konsept seçebilirsiniz. Kız çocuğu doğum günü konseptleri ve erkek çocuğu doğum günü konseptlerinde çocuğunuzun sevdiği bir animasyon karakterini veya diğer onlarca kişiye özel doğum günü konseptleri içeriğinden faydalanabilirsiniz. Ayriyeten tema ile ilgili bir fikriniz henüz oluşmadıysa veya kararsız kaldıysanız partiavm.com içeriğinde hazır olarak da bulabileceğiniz popüler doğum günü konseptlerinden faydalanabilirsiniz.

Konsept Çeşitleri

Küçük çocuğunuz için hoşunuza gidebilecek içeriklerle hazırlanan bu konseptlerde kız çocuğunuz için unicorn, flamingo, masha, karaca, penguen gibi sevimli karakterler kullanılıp doğum gününüzü hazırlayabilirsiniz. Ayriyeten 1 yaşa özel hazırlanan kelebekli doğum günü, simli gold doğum günü, çeşitli çiçek desenli doğum günü konseptleri de kullanılabilir. Erkek çocuklarınız için ise kullanılan temalarda macera dolu safari doğum günü, itfaiyeci parti süsleri, pijama maskeliler doğum günü süsleri, dinozor doğum günü, uzay parti teması gibi temalardan biri seçilebilir. Eğer ki bunlardan başka seçim yapmak isterseniz sevimli karakterler penguen, ayıcık, atlı karınca, orman hayvanların olduğu karakterlerle konsept hazırlığı yapılabilir. Tüm bu olanlar dışında ise kullanıma hazır lisanlı ürünler ile sevilen çizgi film kahramanları Kral Şakir, Pijamaskeliler, LOL Bebekler, Masha ve Koca Ayı, Disney Prensesleri, Cars, Örümcek Adam ve Elsa olan ürünlerle bir konsept hazırlanabilir.

Balon Süslemeleri de Artık Kişiye Özel!

Artık doğum gününüz için yüzlerce balon süsleme alternatifiniz var. Zincir balon süsleri, hazır balon setleri, rakamlı balonlar, rengarenk ve pastel balonlar gibi yüzlerce seçenek partiavm de sizler için bir araya getirildi. Üstelik zincir balon setlerinde renkleri dilediğiniz gibi kişiye özel hazırlatabiliyorsunuz. Dilediğiniz balon süslemesini kapınıza kadar hızlı teslimat ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar