İBB Müfettiş Yardımcılığı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

ibb mufettis yardimciligi sozlu sinav sonuclari aciklandi
ibb mufettis yardimciligi sozlu sinav sonuclari aciklandi

İBB’nin boş bulunan Müfettiş Yardımcısı kadroları için yaptığı sözlü sınav sonuçları açıklandı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere, KPSS puanıyla başvuru yapanlar arasından 6 aday Müfettiş Yardımcısı olma hakkı kazandı.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından, boş bulunan kadrolara yönelik olarak İBB Teftiş Kurulu Yönetmeliği sınav hükümlerine göre yapılan Müfettiş Yardımcısı Sözlü Sınavı sonuçlandı. Sözlü sınavda başarılı olanlar ile sınavı yedek olarak kazanan adayların listesi açıklandı.

Sınav için; 2019 ve 2020(KPSS) A Grubu KPSS P48 sınavından en az 80 puan alan adaylar arasından belirtilen genel ve özel şartları taşıyanlar puanına göre sıralandı.

9/10/2020 – 25/10/2020tarihleri arasında başvurularını yapan adaylar, sınavın yazılı bölümü için 2/11/2020 tarihinde ve sözlü bölümü için 16/11/2020 tarihinde sınava tabi tutuldu.

Yazılı ve Sözlü sınavda, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere toplam 6 aday başarılı olarak Müfettiş Yardımcısı olmaya hak kazandı.

Sınav sonuçları için tıklayınız…

Genel açıklamalar için tıklayınız…


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar