Netflix’in En iyi Yabancı Dizileri Listeledik

filmizle
filmizle

Yabancı dizi izle, sizlerde Netflix de yayınlanan Türkçe Dublaj ve Türkçe altyazılı dil seçenekleri ile yayınlanan yabancı diziler ile dizi keyfini sürdürebilirsiniz.

Netflix: En İyi Yabancı Dizi Listesi


Bir çok insan artık Netflix platformu sayesinde Dünya genelinde yayınlanan dizileri ve filmleri takipe diyor. Son zamanlarda özellikle covid-19 virüs salgınından ötürü herkes evde ve film ve diziler evde kaldığımız günlerde en büyük yardımcılarımızdan biri haline geldi. Son yıllarda Ülkemizde yabancı dizi izle me alışkalığı oldukça artmış durumda. Tüm Dünya genelini kapsayan netflix bizlere sunduğu dizi ve film arşivi ile oldukça popüler durumda.

29 Ağustos 1997 yılında Hastings ve Marc Randolph önderliğinde kurulan Netflix ile sizlerde en güncel dizi ve filmlerden haberdar olabilirsiniz. Her geçen gün arşivini yenileyen Netflix yep yeni dizilere 2021 yılında da devam ediyor. İzleyiciler tarafından en çok izlenen yabancı dizilere de örnek verecek olursak ( La Casa De Papel, Prison Break, Breaking Bad, The Witcher, Equinox, The Queen’s Gambit) gibi diziler en iyi örnek olacaktır. Bu arada Netflix ile en yeni yerli dizilere de ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça dikkat çeken Cobra Kai Dizisine de değinmek istiyorum .

Cobra Kai Dizisi

2018 yapımlı dizi 3 sezon ve toplamda 30 bölümden oluşmaktadır. Robert Mark Kamen, Josh Heald yönetmenliğindeki dizide 1984 yıllarında All Valley Karate Turnuvasında gerçekleşen olayları anlatmaktadır. Turnuva zamanında oldukça genç olan iki dövüşcü aradan geçen uzun zaman sonrasında oldukça olgun bir hal alıp Cobra Kai adında bir dövüş okulu açarlar. Oldukça kalite yapımlardan biri olan Cobra Kai izle mek istiyorsanız netflix ekranlarına bakarak takip edebilirsiniz.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar