İzmir Üçyol Buca Metro Hattı Yapım İşi

buca metrosu ihale ilani dunyaya duyuruldu
buca metrosu ihale ilani dunyaya duyuruldu

Proje İsmi: İzmir Hafif Raylı Sistemi 5. Aşama Üçyol – Buca Hattı Yapım İşi (İzmir Metro Projesi III)
EBRD Proje No: 51599
Ülke: Turkey
İşveren: İzmir Büyükşehir Belediyesi
ECEPP No: 14378459
İhale Konusu İş: Metro Yapım İşi
İhale Konusu İş Tanımı:  Üçyol ile Buca arasında 13,5 kilometre uzunluğunda metro hattı, 11 yer altı istasyonu, depo alanı ile atölye binasıve ana hat ile depo alanı arasında 6 kilometre bağlantı tüneli işlerinin inşaat ve elektromekanik yapım işi.

İhale Tipi: Yapım İşi
İhale Metodu: İki Aşamalı Açık İhale
Sektör: Ulaşım
Bildirim Tipi: İki Aşamalı İhaleye Davet
Yayınlanma Tarihi: 12/02/2021
İhale Başlangıç Tarihi: 12/02/2021
İhale Tarihi: 06.09.2021 14:00:00

İKİ AŞAMALI İHALEYE DAVET

1. Finansman Bilgileri

Yukarıda adı geçen işveren, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (Banka) tarafından yönetilen bir kredi / hibeden elde edilen gelirin bir kısmını yukarıda adı geçen sözleşmenin maliyetinde kullanmayı planlamaktadır.

İlave Finansman Bilgisi: Proje EBRD, AFD ve diğer iki uluslararası yatırım bankası tarafından eş finansman sağlanacaktır.

2. İhale Sürecine İlişkin Bilgiler

Sözleşmeler, Banka’nın Satın Alma Politika ve Kurallarına tabi olacak ve ihale belgelerinde aksi belirtilmedikçe tüm ülkelerden firmaların katılımına açık olacaktır.

Sözleşme türü ve ihale yöntemi yukarıda belirtilmiştir. İhalenin tüm açıklamaları ihale dökümanlarında mevcuttur ve ECEPP’de ücretsiz olarak mevcuttur.

İhale dokümanları şu bilgileri içermektedir: detaylı teknik ve mali gereksinimler; lotlar hakkında bilgi; beklenen sonuç; uygunluk ve yeterlilik kriterleri; sözleşme başlangıç tarihi; planlanan sözleşme süresi; herhangi bir yanıt gereksinimi; diğer ilgili bilgiler.

Bu ihale süreci EBRD Müşteri E-İhale Portalı (ECEPP) kullanılarak yürütülecektir. İlgilenen istekliler, aşağıdaki bağlantıya veya ‘Erişim Fırsatı’ düğmesine tıklayarak (bu bildirimi ECEPP’de görüntülüyorsanız) ihale sürecine erişebilirler. Kayıtlı istekliler oturum açabilir ve ihale dökümanlarına hemen erişebilir ve kayıtsız katılımcılar kısa bir kaydı tamamladıktan sonra bunu yapabilir:

https://ecepp.ebrd.com/respond/P4UJ48X8CE

3. Uygunluk ve Yeterlilik Kriterleri:

Bazı uygunluk ve yeterlilik kriterleri aşağıda listelenmiştir;

• Ortalama Yıllık Ciro:Son 5 yılda asgari ortalama yıllık ciro 250.000.000 EURO (iki yüz elli milyon Euro) eşdeğeri
• Genel deneyim: Son 10 yılda başarılı ve esaslı ölçüde tamamlanmış ve önerilen sözleşmeye benzer olan ve her bir İstekli tarafından uygulanan en az 400.000.000 EURO (dört yüz milyon Euro) eşdeğerinde işlerden oluşan en az 1 (bir) sözleşmenin gerçekleştirilmesinde bir yüklenici olarak (herhangi bir rolde) deneyim sahibi olmak.
Benzer iş olarak Raylı sistemler (İnşaat ve elektrifikasyon ve sinyalizasyon işlerini bir bütün olarak tamamlayan) kabul edilecektir.
• Yönetim Deneyimi: Son 10 yılda yukarıda belirtilen benzer iş kapsamındaki veya diğer sözleşmeler için, başarılı ve esaslı ölçüde tamamlanmış ve her biri en az 450.000.000 EURO (dörtyüz elli milyon Euro) eşdeğerinde bir değere sahip en az 1 (bir) sözleşmenin uygulanmasında ana yüklenici (JVCA içinde lider ortak) olarak deneyim.
• Spesifik Deneyim: Son 10 yılda yukarıdaki veya diğer sözleşmeler için, aşağıdaki spesifik faaliyetler ve işlerin gerçekleştirilmesi konusunda deneyim sahibi olmak: Başarılı ve esaslı ölçüde tamamlanmış ve en az 5 (beş) km TBM tüneli ve en az 5 (beş) km NATM tüneli içeren sözleşmenin gerçekleştirilmesinde bir yüklenici olarak deneyime sahip olmak.

4. İşveren Adresi:

İşverenin adresi sadece bilgi amaçlıdır. İhaleye başvuruda bulunmak için mevcut bağlantıları kullanarak dökümanlara erişin. İstekliler, işveren ile iletişim için ECEPP mesaj merkezini kullanmalıdır.

Arzu Yavuz İzmir Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı
Adres: Dr. Mustafa Enver Bey Cad. 26 Ağustos KapısıKültürparkİzmir Sanat Merkezi 35250 Konak – İzmir, Türkiye
Tel: +90 232 293 15 18
E-mail: arzuyavuz@izmir.bel.tr

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar