Kolarc Fabrikası, Kaynak Makinelerinin Dijitalleşmesinde Öncü Rol Üstlenecek

kolarc fabrikasi kaynak makinelerinin dijitallesmesinde oncu rol ustlenecek
kolarc fabrikasi kaynak makinelerinin dijitallesmesinde oncu rol ustlenecek

Ankara Temelli’de yapılan Kolarc Fabrikası 30 bin metrekare arazi alanına sahip fabrika, 10 bin metrekare zemin alanı üzerine kurulmuştur. Fabrikanın tüm OG, AG, zayıf akım, çevre aydınlatma, alt yapı gibi tüm elektrik tesisatlarının projelendirilmesi, montaj ve devreye alımı anahtar teslim olarak Armin Elektrik tarafından yapılmıştır.

Kaynak makinesi üretilecek fabrikada tamamen Türk mühendislerinin geliştirdiği yüzde 100 yerli teknoloji ile pazardaki dışa bağımlılığın azaltılması hedeflenmektedir. Kaynak teknolojilerinin dijitalleşmesinde öncü rol üstlenilecek fabrikada süreçler en yüksek verimlilikte yönetilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ürünler başta Avrupa olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihraç edilecektir.

Kolarc Makine

Armin Elektrik iştirak şirketlerinden olan Kolarc Makine İmalat San. ve Tic. A.Ş. deneyimli mühendis kadrosu, uluslararası kalite anlayışı ve yenilikçi vizyonuyla; Güç Elektroniği alanında Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmek hedefiyle, Koloğlu Holding tarafından kurulmuştur.

Kaynak Teknolojileri : Kolarc Makine, Ark ve Robotik kaynaklarında MIG/MAG – TIG ve MMA uygulamalarında uluslararası standartlarda kalite ve performansa sahip Kaynak Makineleri üretmektedir.

%100 yerli sermayemiz ve milli teknolojimiz ile ürettiğimiz Kaynak Makineleri, Başta Avrupa olmak üzere dünyanın bütün ülkelerinde beğeniyle kullanılmaktadır.

Sinerjik Pulse özellikli Alüminyum, Bakır, Paslanmaz Çelik ve Düşük alaşımlı çeliklerin kaynağı için 300 adet kaynak programına sahip, tamamen çapaksız kaynak uygulamalarını gerçekleştirebileceğiniz kaynak makinelerimiz, Kaynak bitiminde çapak temizleme işlemine son verirken, kusursuz ark başlangıcı, kararlı ark performansı ve yüksek kaynak ilerleme hızı ile sarf malzeme tüketimini azaltmakta uygulama verimliliğini arttırmaktadır.

Detaylı Bilgi için; http://www.kolarc.com

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar