Metro İstanbul KPSS Şartsız Kalite Kontrol Personeli Alımı Yapacak

metro istanbul tl maas ile memur alimi yapacak
metro istanbul tl maas ile memur alimi yapacak

Metro AŞ. Kurumu 1 adet Kalite Kontrol görevlisi alımı yapacak. Resmi olarak yayınlanmış olan son dakika memur alımı ilanları içinde İstanbul büyükşehir belediyesi için başvuru yapacak şahısların MYO makine mezunu olmaları gerekmekte.

Başvuru Bilgileri Nedir?

Yardımcı kalite kontrol personeli alımı son başvuru tarihi 8.10.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapılması için aşağıda bulunan İBB sitesi üzerinde işlem yapılması gerekmekte.

İşe başvuru tarihleri 27.09.2021 – 08.10.2021

Başvuru Şartları

İstanbul belediyesi memur alımı ilanları için başvuru düzenleyeceklerin talaşlı imalat veya otomotiv yan sanayi sektörlerinin kalite kontrol birimlerinde minimum 2 yıl çalışmış olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Güncel iş ilanları için tüm adayların meslek yüksekokullarının veya meslek liselerinin makine resim ve konstrüksiyonu, metalürji, tahribatsız muayene ve makine ressamlığı gibi bölümlerinde mezun olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Son dakika olarak yayınlanmış alımlar için başvuru yapacak olanların teknik resim okuma bilgi ve becerisine sahip olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Autocad programını iyi kullanması gerekmekte.

Kamu işçi alımı için çalışmak isteyenlerin kalite kontrol faaliyetlerinde kullanılan ekipmanları iyi derecede kullanmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor ve tercihen SAP kullanma yeteneğine sahip olmaları gerekmekte.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar