Türk Sivil Havacılığına Yeni Bir Marka Geliyor, Easy Avia, DHMİ’den Ruhsat Aldı

urk sivil havaciliginda yeni bir marka doguyor
urk sivil havaciliginda yeni bir marka doguyor
Abone Ol  


Easy Group şirketleri çatısı altında hizmete başlayan Easy Avia markası 11/10/21 tarihinde Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü’nden Havalimanı Yer Hizmetleri C grubu Temsil Ruhsatını alarak beş farklı meydanda faaliyetlerine hız verecek.

1999 Yılından bu yana acente sektöründe görev alan Onur Gökhan Hakvar tarafından Hakvar Turizm LTD. ŞTİ. ticari adı ile ilk kez Şişli’de şehir ofisi olarak faaliyetlerine başlayan Easy Ticket and Travel markası, 2016 yılında ilk havalimanı ofisini ise Atatürk Havalimanında açarak turizm sektöründe adından söz ettirmeye başladı. 2019 Mart ayında SAW ofisi, yine aynı yılın Nisan ayında İST ofis ve Kasım ayında ESB ofislerini açtı.

C grubu ruhsatı alarak çalışmalarına hız kazandırdı

Hızla büyüyen ve genişleyen istasyonlarında halen Easy Avia markası ile C grubu ruhsatı alarak çalışmalarına hız kazandırıp; sektördeki tarifeli, charter, cargo ve özel uçak firmaları ile görüşmelerine devam edecek. Sahip olduğu ruhsat sayesinde havayollarının tüm temsil süreçleri ve taleplerini İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanları başta olmak üzere yer aldıkları tüm istasyonlarda karşılamak ile yetkilendirildi.

5 farklı meydan 16 ofis

Şu an faaliyetlerine 5 farklı meydanda 16 ofis olarak devam etmekte olan Easy Ticket and Travel markası pandemi döneminde pek çok havayolu ve satış acentesi ofis kapatma kararı almışken Şubat ayında açılan 2 adet BJV, 2 Adet ADB ofisleri ile 5 meydanda yerini alarak hizmetlerine devam etmektedir.

Easy Group şirketleri olarak her bir hizmet kolunu ayrı ayrı markalaştırarak kalitesini artıran ve entegre hizmet algısı ile Easy Ticket and Travel, Easy Avia, Easy Go, Easy Visa markalarını bütün olarak hizmete sunan firma, gelecekte havacılık anlamında çok büyük projelerde yer alacaklarını bildirdi. Halen büyük bayrak taşıyıcıları başta olmak üzere birden çok firma ile sözleşme aşamasında olduklarını ifade eden firma yetkilileri, pandemi sürecinde havayollarının taleplerini ve ihtiyaçlarını çok daha iyi anladıklarını ve krizi bir kazan-kazan fırsatına çevirdiklerini bildirdi.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar