Yeni Sezon Şık Kayak Kıyafetleri

Yeni Sezon Sik Kayak Kiyafetleri
Yeni Sezon Sik Kayak Kiyafetleri

Kış mevsimi geldiğinde kayak severlerin adrenalin coşkusuyla akın ettiği kayak sporlarında da bir canlılık başlar haliyle.

Kayak sporu yaparken elzem olan, kayak kıyafetlerinin soğuğa karşı dayanıklı, su ve rüzgar geçirmez olması ve elbette ki içinde rahat hareket edilecek esneklikte olmasıdır.

Berfuğ Kıran  kayak kıyafetleri suya ve soğuğa dayanıklı olmakla birlikte; şık ve tarz bir çizgiyi de beraberinde taşır.

 Berfuğ Kıran kayak kıyafeti modelleri

Berfuğ  Kıran kayak kıyafetleri hem şık hem rahat tasarımlarıyla her tarza uygun seçenekler oluşturmaktadır.

Kayak yaparken şıklığımdan da ödün vermem diyorsanız, deri, önü püsküllü dar paça kayak tulumu rahatlıkla tercih edilebilir. İçi şardonlu, likralı deri kayak tulumları, su ve rüzgar geçirmez özellikte olup, soğuğa dayanıklıdır.

Dar paça ceketli tulum ise bir başka seçenek olarak hem şık, hem tarz olacak kayak kıyafetleri arasındadır. Yine şardonlu deriden üretilmiş olan İspanyol paça deri kayak tulumu da şık kayak kıyafetleri arasında yerini almış modellerdendir.

Hem şık hem de spor bir görünüm sunan dar paça yanları şeritli kayak tulumu, şık kayak kıyafetleri arasındaki seçeneklerden biridir.

Softshell içi şardonlu kumaştan üretilmiş olan dar paça, yanları şeritli kayak tulumu, soğuğa karşı dayanıklı, su ve rüzgar geçirmez özelliktedir ve likralıdır. Siyah, kırmızı ve beyaz seçenekleri olan tulum, altına kombinleyeceğiniz kar botlarıyla hem şık hem sıcak bir görünüm oluşturacaktır.

Dar paça modellerle sınırlı kalmayan Berfuğ Kıran kayak kıyafetleri, yanları şeritli İspanyol paça kayak tulumlarıyla kayak yaparken tarz yaratmaya da olanak veriyor. Kendinizi hem güzel, hem asil hem de rahat hissedeceğiniz tasarımlar olduğunu söylersek hiç de abartmış olmayız.

Berfuğ Kıran kayak kıyafetleri koleksiyonu, tulumların yanı sıra tek parça tasarımlar olan kayak pantolonları ve fosforlu kısa mont modelleriyle zevkinize ve tarzınıza göre kayak kombini oluşturmanıza imkan sağlayacak çeşitlilik içerir.

Kayak tulumlarıyla kombin oluşturacağınız kayak aksesuarları arasında olan tüylü, içi şardonlu kulak koruyucu, ister şık, ister spor kayak kıyafetleriyle rahatlıkla kombinleyeceğiniz uyumlulukta tasarlanmıştır.

Sadece kayak kıyafetleriyle sınırlı kalmayan Berfuğ kıran yeni sezon kayak kıyafetleri, kaşkorse kumaştan imal edilmiş boğazlı crop, bilekleri lastikli eşofman altı modelleri, beli lastikli önü fermuarlı kısa sweat ve yanları açık, önü fermuarlı bodysuit çeşitleriyle mont içine giyeceğiniz tarz giyimlere de yer vermiştir.

Kış sezonu geldiğinde karın sonsuz gibi görünen beyazlığında kayak yaparken hem özgür hem de asil ve şık bir görünümü yakalamak istiyorsanız Berfuğ Kıran kayak koleksiyonuna bakmanızı tavsiye ederiz.

Armin

sohbet

    İlk yorum yapan olun

    Yorumlar