Armin Elektrik, EurasiaRail 2021 Fuarında

Armin Elektrik, Armco ve KLN Lojistik EurasiaRail 2021’de Yerini Aldı
Armin Elektrik, Armco ve KLN Lojistik EurasiaRail 2021’de Yerini Aldı
Abone Ol  


Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Alt Yapı ve Lojistik Fuarı EurasiaRail 2021, 25-27 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar & Kongre Merkezi İstanbul’da gerçekleşti. Koloğlu Holding bünyesinde Armin Elektrik, Armco ve KLN Lojistik’le birlikte yerini aldı.

Eurasia Rail’in açılış törenine katılan T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve TCDD Genel Müdürü Metin Akbaş Armin Elektrik, Armco ve KLN Lojistik fuar standlarını ziyaret ederek,  firmalar hakkında bilgi aldı. Avrasya bölgesinin tek ve dünyanın sayılı büyük demiryolu fuarlarından biri olan EurasiaRail’de ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşarak verimli bir fuarı daha geride bırakan Armin Elektrik, tüm katılımcılara ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sunuyor.

Eurasia Rail Hakkında

Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı – Eurasia Rail Türkiye’nin tek, dünyanın en büyük 3. demiryolu ve hafif raylı sistemler fuarıdır.

2019 yılında 229 katılımcıya ve 12.322 ziyaretçiye ev sahipliği yapan, kamu ve özel sektörün en çok kullanılan ürünlerine yer veren fuar, Türkiye’deki demir yolu ve hafif raylı sistemler sektörüne yönelik en önemli fuardır. Fuar, Türkiye’nin oldukça kazançlı olan demir yolu sektörüne giriş için en kısa yoldur ve sektördeki alıcıların ve karar vericilerin buluşma noktasıdır.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar