Thales, Mısır’da Kahire Metro Hattı 4’ü Tasarlayacak ve İnşa Edecek

Thales Misirda Kahire Metro Hatti u Tasarlayacak ve Insa Edecek
Thales, Mısır'da Kahire Metro Hattı 4'ü Tasarlayacak ve İnşa Edecek

Thales, ortakları Orascom Construction ve Colas Rail ile birlikte Telekomünikasyon, Merkezi Kontrol ve Biletleme için gelişmiş ve entegre dijital çözümlerini anahtar teslimi bir yaklaşımla (tasarım, tedarik, dağıtım ve 2 yıllık bakım) sunmak için bir sözleşme imzaladı.

Metro hattı 4’ün 1. Aşaması Büyük Kahire’nin merkezini Güneybatı Büyük Kahire’deki Giza Piramit Kompleksi’ne bağlayacak. Mısır’ın en kalabalık şehirlerinden birinde insan akışını kolaylaştırmak için önemli bir aksı temsil ediyor. Piramit bölgesi ve gelecekteki Büyük Mısır Müzesi ile bağlantı sağlayacağı için hattın turistler tarafından da yoğun bir şekilde kullanılması bekleniyor. Bu yeni proje, Kahire Metro sisteminin büyümesini sürdürmek için stratejik bir dayanaktır.

Bu proje için Thales, Entegre İletişim ve Denetim sistemlerinin (radyo, Çoklu Hizmet Ağı, yol kenarı telefon ve kablosuz LAN sistemleri, güvenlik sistemleri için yol kenarı ekipmanı, Yolcu Bilgilendirme ve Anons, Operasyon Kontrol Merkezi dahil) tüm kapsamını tedarik edecek ve kuracaktır. ve Gelir toplama çözümleri. Bu sağlam ve güvenilir teknik sistemler, sorunsuz yolcu yolculukları sağlamanın anahtarıdır.

Kahire Metro Hattı 4’ün 2. fazı, ek 23,5 km, 19 istasyon ve 92 tren ile daha sonraki bir aşamada gelecek.

Thales Misirda Kahire Metro Hatti u Tasarlayacak ve Insa Edecek

Bu sözleşme, Kahire Metrosu’nun geliştirilmesini ve GTS’nin ülkedeki toplu taşımadaki 30 yılı aşkın varlığını desteklemek için NAT’a olan güçlü bağlılığımızı, daha önce Kahire Hat 1 için ilk biletleme sistemini ve Entegre İletişim, Denetim ve Hat 2 ve 3 için biletleme çözümleri.

“Ortaklarımızla birlikte Büyük Kahire Metrosunun büyümesine yardımcı olmak için seçilmekten gurur duyuyoruz. Bu yeni Hat 4, Mısır’ın en kalabalık şehirlerinden birinde insan yoğunluğunu önemli ölçüde artıracak. Thales ve ortaklarının ekiplerinin bağlılığı, profesyonelliği ve esnekliği sayesinde, bu sözleşme, şirketle olan güveni ve uzun süreli ilişkiyi bir kez daha teyit etti. NAT, son 30 yılda inşa edildi. Yenilikçi biletleme sistemimizle bağlantılı en yeni Entegre İletişim ve Denetim sistemlerimizi Mısır’a getirmekten mutluluk duyuyoruz. Thales’in entegre çözümlere dayalı karmaşık projeleri yakalama ve sunma becerisinin büyük bir takdiridir. Bu büyük ölçekli ve stratejik proje, Kahire Metrosu’ndaki lider konumumuzu pekiştiriyor.” – Benoît Couture, Entegre İletişim ve Denetim Faaliyetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Thales

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar