Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Netflix’te Yayınlandı!

Stranger Things Sezon Kisim Netflixte Yayinlandi
Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Netflix'te Yayınlandı!

Stranger Things 4. sezon 2. kısım araştırılan konular arasında yer alıyor. Stranger Things 4. sezonun ilk yedi bölümü 27 Mayıs’ta yayınlanmıştı. Yeni sezonda baş aşağı dünyadan bir yaratık yine Hawkins kasabasında cinayetler işliyor. Eleven güçlerini geri kazanmak için uğraşıyor. Stranger Things 4. sezon 2. kısım yayınlanadı mı? Netflix Stranger Things 4. sezon 2. kısım ne zaman, saat kaçta?

Stranger Things 4. sezon 2. kısmın ne zaman yayınlanacağı merak ediliyordu. Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things’in 4. sezonunun 1. kısmı mayıs ayında izleyici karşısına çıkmıştı. Stranger Things 4. Sezon 2. kısım ise bugün yayınlandı. 2.kısımda iki bölüm yer alıyor.

STRANGER THİNGS 4. SEZON 2. KISIM YAYINLANDI

Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşan bilim kurgu dizisi Stranger Things 4. sezon 1. kısım 27 Mayıs günü izleyici ile buluşmuştu. Merakla beklenen dizinin 2. kısmı ise 1 Temmuz’da yayınlandı .

STRANGER THINGS KONUSU

Stranger Things, 1980’lerin başında kurgusal kırsal kasaba olan Hawkins, Indiana’da geçmektedir. Hawkins Ulusal Laboratuvarı görünüşte Amerika Birleşik Devletleri Enerji Bakanlığı için bilimsel araştırma yapmaktadır ancak gizlice paranormal ve doğaüstü alanlarda insanların üzerinde deney yapmaktadır. Yanlışlıkla, “Baş aşağı” olarak adlandırılan alternatif bir evrene açılan bir portal yaratırlar. Bunun sonucunda, Hawkins’in bu olaydan habersiz sakinleri olumsuz bir şekilde etkilenmeye başlar.

İlk sezon Kasım 1983’te Will Byers’ın Baş aşağı’ndan gelen bir yaratık tarafından kaçırıldığı tarihte başlar. Annesi Joyce ve kasabanın polis şefi Jim Hopper, Will’i aramaya başlar. Aynı zamanda, Eleven adlı psikokinetik yeteneklere sahip genç bir kız laboratuvardan kaçar ve Will’i bulmak için yaptıkları aramalarda Will’in arkadaşları Mike, Dustin ve Lucas’a yardım eder. İkinci sezon Ekim 1984’ten itibaren başlar. Will kurtarılır ancak olayların ayrıntılarını çok az kimse bilmektedir. Will’in arkadaşları ve ailesi, Will’in Baş aşağı’ndaki varlıklardan hâlâ etkilendiğini öğrendiklerinde, Baş aşağı’nın kasaba ve insanlık için daha büyük bir tehlike olduğunu fark ederler.

Duffer Kardeşler, dizinin üçüncü bir sezon ile devam edeceğini doğruladı ve finalinin dördüncü veya beşinci sezonda gerçekleşeceğini duyurdu.

STRANGER THİNGS OYUNCULARI

Stranger Things oyuncuları arasında Wiona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink gibi isimler yer alıyor.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar