İBB İSBAK Bay-Bayan 80 Kadrolu Personel Alımı Yapacak

IBB ISBAK Bay Bayan Kadrolu Personel Alimi Yapacak
İBB İSBAK Bay-Bayan 80 Kadrolu Personel Alımı Yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kadrolu bay-bayan 80 personel alımı yapmak için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İBB’nin iştirak şirketlerinden olan İSBAK A.Ş bünyesinde görevlendirmek üzere 25 Teknisyen, 5 Çağrı Merkezi Operatörü, 25 Proje Sorumlusu ve 25 Tekniker olmak üzere toplam 80 personel alımı yapılacak.

İBB İSBAK personel alımı başvuruları bugün başlamış olup, 31 Ekim 2022 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen mesleki şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Yayınlanan resmi ilanda her hangi bir yaş şartı belirtilmemiş olup, her yaş grubundan aday bu ilana başvuru sağlayabilir.

Başvurular İBB’nin remi internet adresi olan “kariyer.ibb.istanbul” adresine online olarak yapılacaktır. Başvurular sonucu uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir. Görüşmeye davet edilen adayların yanlarında getirmeleri gereken belgelerin listesi aşağıda ilan içeriğinde verilmiştir.

Peki, İBB İSBAK A.Ş kadrolu personel alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? İş başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar;

is ilani s

is ilani s

is ilani s

is ilani s
is ilani s

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar