Aybastı Perşembe Yaylası Modern Bir Görünüme Kavuştu

Aybasti Persembe Yaylasi Modern Bir Gorunume Kavustu
Aybastı Perşembe Yaylası Modern Bir Görünüme Kavuştu

Ordu’nun gözde turizm merkezlerinden, menderesleriyle ünlü Aybastı Perşembe Yaylası Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ile modern bir görünüme kavuştu. Yaylada bulunan göl kenarında gerçekleştirilen peyzaj ve aydınlatma çalışmaları görsel bir şölen sunarken yaylanın güzelliğine de güzellik kattı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, turizm alanında başlattığı çalışmalarla şehri geleceğe hazırlıyor. Her alanda olduğu gibi yayla turizmine de büyük önem veren Başkan Güler, yaylaları 4 mevsim hareketlendirmek amacıyla proje ve yatırımlara imza atıyor. Yaz ve kış aylarında düzenlenen festivallerle şenlenen yaylalar hazırlanan projelerle de yeni bir kimlik kazanıyor.

GECE GÖRÜNTÜSÜ İLE KENDİSİNE HAYRAN BIRAKTI

Bu doğrultuda Ordu’nun menderesleriyle ünlü Aybastı Perşembe Yaylası’nda geçtiğimiz aylarda çalışma başlatan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yayla merkezi ve Danişmentliler Şehitliği arasını modern bir görünüme kavuşturdu. Yaylada bulunan göl kenarında uygulanan projede yaya yolundan peyzaja, park mobilyaları ve kamelyalardan çevre düzenlemesine birçok çalışma yapıldı. Büyükşehir Belediyesi son olarak gerçekleştirdiği aydınlatma çalışmalarını da tamamlayarak alanda ışıkları yaktı. Işıkların yanması ile Perşembe Yaylası gece görüntüsüyle de kendisine hayran bıraktı.

Yaylaya modern bir görünüm ve yeni bir hareket katan çalışma ile yaylanın gündüz olduğu gibi gece saatlerinde de hareketlenmesi bekleniyor.

Günceleme: 05/12/2022 14:16

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar