Uzun Çim Yol Sahil Kulübü Yol Haritası

Sahil kulubu yol haritasi
Sahil kulubu yol haritasi

Seaside Club, geleneksel iş sistemlerini ve blockchain teknolojilerini birleştirmek için oluşturuldu. Bu çok büyük bir iş akışı. Sahil Holding’in bir yanında klasikleşmiş işleri (gayrimenkul, altın, elmas, lityum, bakır madenciliği, tarım üretimi, hazır giyim perakende) var. Sahil teknolojisi diğer tarafta. Aşağıdaki projeleri içerir:

  • NFT Pazarı
  • Sahil platformu
  • Topluluk ağı
  • Kazanmayı öğren uygulaması
  • Sanal evren
  • Kripto Avcıları Gösterisi

Ve sadece bu iki kenarın birleşimi nehri akıtır.

Seaside Club gördüğünüz gibi devasa bir ekosistem. Doğru şekilde başlatmak çok zaman ve çaba gerektirir. Bu nedenle ekibimizin her bölümün zamanında yayınlandığı ayrıntılı bir yol haritası geliştirmesi gerekiyordu.

Deniz Seyahati Yol Haritası

Ekibimiz lansman sürecini 3 aşamaya ayırdı. İlki, ekibimizden daha fazla çaba gerektirir. Diğer ikisi, hem ekibimizin hem de topluluğumuzun ortak çabalarını gösteriyor ve bu, 1. AŞAMA’nın sonunda kesinlikle büyüyecek. Ama hadi doğru yapalım.

FAZ I

  1. Kripto Avcıları NFT sürümü.

Bu özel NFT koleksiyonu, bir Crypto Hunters realite TV şovu serisine adanmıştır. Kurucumuz Hussein Karaki zaten yazısında detaylı olarak yazmıştı. Şu anda, gösteri dünya çapında bir yayın için hazırlanıyor. Olabildiğince etkileşimli olmasını istiyoruz. Bu nedenle ekibimiz, topluluğumuzun bu gösteriye özel bir Crypto Hunters NFT koleksiyonu aracılığıyla katılması için bir yol geliştirdi. Sahipler, Seaside Coin Seed satış turu için beyaz listeye alınır.

2. Seaside Coin’e Giriş.

Faz I’in en önemli parçalarından biri, tüm Seaside iş ekosisteminin mihenk taşı olduğu için Seaside Coin sunumudur. Artık web sitemizdeki tokenomikleri ve herkes için tüm değerleri ve yatırım seçeneklerini açıklayan ayrıntılı Fırsatları kontrol edebilirsiniz.

3. “Kaydedilmiş Aile İçin Güvenli Gelecek” Bedava Nane.

Bu özel NFT koleksiyonu, Seaside Club’ın vizyonunu ve ana değerlerini temsil ediyor. Tüm Crypto Hunters NFT sahipleri bu NFT’den bir airdrop alacak. Diğer kullanıcılar, bir beyaz listedeyseler ücretsiz olarak basabilecekler. Orada olmak için Discord’umuza katılmaları gerekecek.

4. Learn2Earn sürümü.

Learn2Earn Seaside uygulaması, çeşitli iş ve teknoloji alanlarından konu makaleleri ve incelemeleri içeren canlı bir gazete içerecektir. Uygulamanın yerel Learn Token’ı olacaktır. Sahipleri mavi çipli NFT’ler, çeşitli NFT/blockchain etkinlikleri için biletler ve ticaret analitiği kanallarına erişim elde edecek. Ayrıca iş fikirlerini önerme fırsatı da bulacaklar! Çıkış tarihi Aralık 2022’nin başı olacak.

AŞAMA II

  1. Sahil Madeni Para Tohum Satışı.

Tohum Satışı sırasında 21 milyon $ toplamayı hedefliyoruz. Seaside Coin, 0,15 $ fiyatla sunulacak. Madeni paralar 18 ay süreyle kilitlenecektir. Hakediş süresi 30 aydır. Madeni paralar, hak kazanma döneminde aydan aya serbest bırakılacaktır.

Tohum turu yatırımcıları ayrıca kilitlenen toplam miktara %17 ek jeton tahsisi bonusu alacaklar.

2. Sahil Parası Özel Satışı.

Özel Satış sırasında 48 milyon $ toplamayı hedefliyoruz. Seaside Coin, 0,30 $ fiyatla sunulacak. Madeni paralar 12 ay süreyle kilitlenecektir. Hakediş süresi 18 aydır. Madeni paralar, hak kazanma döneminde aydan aya serbest bırakılacaktır.

Özel tur yatırımcıları ayrıca kilitlenen toplam miktara %10 ek jeton tahsis bonusu alacak.

3. Sahil Parası Kamu Satışı.

Kamu Satışı sırasında 48 milyon $ toplamayı hedefliyoruz. Seaside Coin, 0,60 $ fiyatla sunulacak. Madeni paralar 8 ay süreyle kilitlenecektir. Hakediş süresi 14 aydır. İlk kilit açma sırasında madeni para fiyatının yaklaşık 3$ olması bekleniyor, yani verim X5 olacak.

4. Dünya Çapında Kripto Avcıları Duyurusu.

Tüm şov hazırlığının ardından (oyuncu seçimi, NFT koleksiyonunun lansmanı, senaryo üzerinde çalışma, senaryonun yazılması vb. dahil), şovu dünya çapındaki tüm platformlarda ve farklı üst düzey medyada resmi olarak duyuracağız.

5. Seaside Help Duyurusu tarafından yapılan hayır projesi.

Ekibimiz, okul binası, çocuklara yardım ve daha pek çok şey dahil olmak üzere farklı yardım seçenekleri sunmayı planlıyor. Topluluğumuz fonların nasıl dağıtılacağına karar verecek.

AŞAMA III

  1. Emlak, Elmas, Altın, Bakır ve Lityum madenciliği için NFT’lerin mülkiyetinin serbest bırakılması.

Bu, tüm süreçlerin hem ekibimize hem de değerlerimizi paylaşan güçlü ve arkadaş canlısı topluluğa bağlı olduğu aşamadır. Emlak ve diğer sözde geleneksel işletmeler için NFT’ler, projemizin olmasını istediğimiz birleşme örneğidir. Bu NFT’ler ile destekçilerimiz yatırım programımızın bir parçası olabilecek ve geliştirdiğimiz yatırım programlarını etkileyebilecekler.

2. Community Learn2Earn uygulamasından toplanan topluluk iş fikirlerine yapılan yatırımlar.

Seaside Club ekibi, topluluk üyelerimizin sunduğu projelere yatırım yapmayı planlıyor. Onlara sponsor olacağız ve sonuna kadar destekleyeceğiz!

3. Seaside Help hayır projeleri aracılığıyla ihtiyacı olan insanlar için fırsatlar yaratın.

Hayırseverlik, Seaside Club’ın en önemli hedeflerinden biridir. Yatırım kârımızın ve diğer ticari faaliyetlerimizin büyük bir kısmı, çalışma yerleri oluşturmak ve evsizler ile yardım kuruluşlarını desteklemek için harcanacak.

Bir kelimeyle

Uzun yol = uzun yol haritası. Ancak bu sadece başlangıç. Bu makalede sunulan üç aşama, topluluğumuzu büyütecek ve yarattığımız tüm projeleri destekleyecek daha fazla hızla yükselen projeler ve faaliyetler için bir platform haline gelecektir.

Günceleme: 06/12/2022 07:14

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar