Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisi bir kitaba dayalı mı uyarlama mı? Gerçek hikayeye dayanıyor mu?

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisi bir kitaba dayalı mı uyarlama mı? Gerçek hikayeye dayanıyor mu?
Kimden Kaciyorduk bir kitaba dayali x

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Netflix’in en son çıkan suç gerilim dizisi ve tonlarca insan yeni diziyi izliyor. 27 Mart itibarıyla Netflix’in en iyi 10 TV programı listesinde 5. sırada yer alıyor ve yakın zamanda kaldırılacak gibi görünmüyor.

Polisiye gerilim filmi bir Türk Netflix orijinalidir. Yönetmenliğini Umut Aral ve Gökçen Usta’nın üstlendiği filmin başrollerinde Melisa Sözen ve Eylül Tumbar, herkesi tehdit olarak görerek otelden otele taşınan, hayatı koşuşturma içinde yaşayan yakın anne-kız ikilisini canlandırıyor. Anne, geçmişinden karanlık bir sır saklamaktadır ve bunu saklamak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ama polis peşlerindeyken anne ve kızı kaçarak daha ne kadar yaşayabilir?

Musa Uzunlar, Birand Tunca, Jessica Rookeward, Işık Naz Özedgü, Başak Dasman, Hakan Emre Ünal, Devrim Kabacaoğlu, Alper Çankaya, Meriç Rakala ve daha birçok isim de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Romanlardan uyarlanan bu kadar çok Netflix dizisi varken, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi diye merak ediyor olabilirsiniz. büyüyen bu televizyon uyarlamaları listesinin bir parçasıdır. İşte bildiklerimiz.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? bir kitaba dayalı mı?

Evet, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? bir kitaba dayanmaktadır. 2007 tarihli Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Türk roman yazarı ve köşe yazarı Perihan Mağden tarafından. İngilizce çevirisi Kimden kaçıyorduk Anne? Kitabın özetine göre, “şiddetle çevrili bir dünyanın titreyen korkularını neredeyse mimari bir tarzda inceliyor.”

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Gerçek hikayeye dayanıyor mu?

Hayır, polisiye gerilim filmi gerçek bir hikayeye dayanmıyor. Bu, dizinin yazı ekibi tarafından kitaptan ilham almak için materyal kullanılarak yazılmış kurgusal bir çalışmadır.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? ebeveyn rehberi ve yaş derecelendirmesi

Dizinin konusu göz önüne alındığında, suç gerilim filminin TV-MA olarak derecelendirilmesi şaşırtıcı değil. Bu olgunluk derecesi, kaba dil, cinsel şiddet, sigara içme ve grafik şiddet için verildi. Genel olarak, bu, çocuklarla veya etrafta çocuklar varken izlemenizi önerdiğimiz bir dizi değil. Yalnızca olgun izleyiciler tarafından izlenmesi amaçlanmıştır.

Seriye kısa bir göz atmak için heyecan verici resmi fragmana bir göz atın!

Kimden kaçıyorduk? şimdi Netflix’te yayınlanıyor. Polisiye gerilim dizisini izleyecek misiniz?

Günceleme: 28/03/2023 19:04

Benzer Reklamlar