Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi nerede çekiliyor? Çekim mekanları hangi oteller?

Biz Kimden Kaciyorduk Anne dizisi nerede cekiliyor Cekim mekanlari hangi oteller
Biz Kimden Kaciyorduk Anne dizisi nerede cekiliyor Cekim mekanlari hangi oteller

2007 tarihli ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’ adlı romandan uyarlanmıştır. Yazan Perihan Mağden, Netflix’in ‘Kimden Kaçıyorduk?’ karanlık bir sır saklarken kızıyla birlikte isimsiz bir kaçak olarak yaşayan bir anneyi konu alan Türk polisiye drama dizisidir. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi Konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çeken Netflix dizisinde Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin çekim yapıldığı mekanlar da izleyicilerin dikkatini çekti. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi nerede çekildi? Hangi otellerde çekildi? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne hangi il ve ilçelerde çekiliyor? soruları gündeme gelirken dizi Netflix’te en çok izlenenler arasında yer almayı başardı.

Hayatlarını kaçak olarak yaşayan ikili, bir otelden diğerine taşınarak onları geçici evleri gibi görürler ve paranoyalarının etraflarındaki herkesi güvenlik ve özgürlüklerine bir tehdit olarak görmelerine izin verirler.

Heyecanlı anlatıma Melisa Sözen, Eylül Tumbar, Musa Uzunlar, Devrim Kabacaoğlu, Taylor Lauren ve Buçe Buse Kahraman’ın yıldız performansları eşlik ediyor. Dahası, mekanlardaki geçiş, anne-kızın her zaman omuzlarının üzerinden bakarak kaçarken sürdürdüğü yaşam tarzını yansıtıyor. Bu nedenle, izleyiciler muhtemelen ‘Kimden Kaçıyorduk?’ filminin asıl çekim yerlerini merak ederken bulacaklardır. Aynı merak teknesinde kürek çekiyorsanız, sizi koruduk!

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Çekim yerleri

“Biz Kimden Kaçıyorduk Anne ?” tamamı Türkiye’nin göz bebeği illeri arasında yer alan İstanbul Antalya ve Nevşehir’de çekildi. Gerilim serisinin ilk yinelemesinin ana çekimleri muhtemelen 2021’in sonlarında başladı ve 2022’nin başlarında tamamlandı. Çoğunlukla Batı Asya’da Anadolu Yarımadası’nda yer alan Türkiye, kıtalararası bir ülkedir ve esas olarak jeopolitik önemi nedeniyle bölgesel bir güç olarak kabul edilir.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi nerede çekildi?

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne adlı dizinin çekimlerine aylar öncesinden başlanmış olup İstanbul Adalar, Antalya Belek oteller bölgesinde ve Nevşehir Ürgüp Göreme Kapadokya bölgesinde çekimleri yapılmıştır.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi hangi otellerde çekildi?

Dizi Netflix’te en çok izlenen diziler sıralamasında 1. sırada yer alıyor. Sadece Türkiye’de değil 61 ülkede ilk 10 yapım arasına girmeyi başardı. Dizinin Antalya Belek’te Kempinski Hotel The Dome, Titanic Deluxe Golf Belek, İstanbul Adalar’da Splendid Palace Hotel, Ürgüp Muratpaşa köyü Hanedan Cappadocia Suites otelde çekilmiştir. Antalya Muratpaşa Başka Ol Kafe’de bazı sahneler çekilmiştir.

Kempinski Hotel The Dome

Kempinski Hotel The Dome
Kempinski Hotel The Dome

Titanic Deluxe Golf Belek

Titanic Deluxe Golf Belek
Titanic Deluxe Golf Belek
Splendid Palace Hotel
Splendid Palace Hotel

Başka Ol Kafe

Baska Ol Kafe
Baska Ol Kafe

Hanedan Cappadocia Suites

Hanedan Cappadocia Suites
Hanedan Cappadocia Suites

Günceleme: 29/03/2023 23:50

Benzer Reklamlar