Gebze ve Çayırovadan Marmaraya Otobüs HattıGebze ve Çayırovadan Marmaraya Otobüs Hattı :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine Gebze ve Çayırova’dan Marmaray Gebze İstasyonu’na iki hatla otobüs seferi başlattı.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların ulaşımdan en üst konforda yararlanabilmesi için yenilikler gerçekleştiriyor. Son olarak 10 adetle birlikte filosundaki çevre dostu doğalgazlı otobüs sayısını 55’e çıkaran Büyükşehir, ihtiyaç halinde ek otobüs seferleri de başlatıyor. Bu kapsamda vatandaşlardan gelen yoğun talebi göz önünde bulunduran Büyükşehir, Gebze, Çayırova’dan hükümetin yeni hizmete açtığı Marmaray İstasyonu’na iki hatla otobüs seferi başlattı.
Bölgede hizmet veren toplu taşıma araçlarının yetersiz kalması dolayısıyla başlatılan seferler iki ilçe halkının hastanelere, kamu kurumlarına ve de Marmaray İstasyonuna rahat bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor. 415 ve 425 numaralı iki yeni hat ile vatandaşlar Gebze Beylikbağı, Mimar Sinan Yavuz Selim, Cumhuriyet, Ulus, Hürriyet, Köşklüçeşme ve Çayırova Emek, İnönü ve Akse mahallelerinden Fatih Devlet Hastanesi, Marmaray ve Farabi Devlet Hastanesi’ne tek vasıta ile ulaşabiliyor.

Reklamlar