Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Proje Pazarı EtkinliğiBeykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Proje Pazarı Etkinliği :Öğrenci projeleri Proje Pazarı’ında iş dünyası ile buluşuyor.Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen ve yüksekokul öğrencilerinin hazırladıkları projelerinin sunulduğu “Proje Pazarı” 7-8 Ocak 2014 tarihlerinde gerçekleşecek.
7-8 Ocak 2014 tarihlerinde ikincisi düzenlenecek olan Proje Pazarı etkinliğinde, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin başta Sosyal Sorumluluk dersi olmak üzere çeşitli derslerde ekipler halinde hazırlayıp hayata geçirdikleri projeler iş dünyasının temsilcilerinin de beğenisine sunulacak.
Projelerin hazırlanmasında katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara teşekkür belgelerinin verileceği etkinlikte, jüri tarafından en çok beğenilen poster sunumun sahibi ekip ödüle layık görülecek.
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nun “Yaparak Öğreniyorum” konsepti altında hayata geçirdiği ve bir yükseköğretim kurumu olarak gençlerin mesleki ve bireysel gelişimlerine çok önemli katkıda bulunduğuna inandığımız bu etkinliğimizde siz değerli basın mensuplarını da davetlimiz olarak aramızda görmek bizi onurlandıracaktır.
PROJE PAZARI ETKİNLİK PROGRAMI
Etkinlik Tarihi: 7-8 Ocak 2014
Etkinlik Yeri: Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Kavacık Yerleşkesi
Etkinlik Saati: 13.00-15.00
PROGRAM
7 OCAK 2014 SALI
13.00 – Proje Pazarı Açılışı
Prof.Dr. Ahmet Yüksel’in açılış konuşmaları
Yrd.Doç.Dr. Pınar Seden Meral ve Öğr. Gör. Oğuzhan Çaçamer’in açılış konuşmaları
13.00-15.00 saatleri arasında Proje Pazarı gezilecek ve katılan öğrenciler projeleri hakkında bilgilendirme yapacaklardır.
8 OCAK 2014 ÇARŞAMBA
13.00 – Proje Pazarı Ödül töreni
Prof. Dr. Ahmet Yüksel’in konuşmaları
Prof. Dr. Okan Tuna’nın konuşmaları
13.20 – Projelere katkı sağlayan temsilcilere teşekkür belgelerinin takdimi
13.45 – Proje Pazarına katılan öğrencilere katılım belgelerinin takdimi
14.00 – Proje Pazarında Ödül kazanan ekibin açıklanması