Montania La Gare Restorant demiryolu severlere unutulmaz müzik ziyafeti sunuyorMontania La Gare Restorant demiryolu severlere unutulmaz müzik ziyafeti sunuyor :Fransızlar tarafından yapılan Mudanya-Bursa Trenine ait Mudanya İstasyonu uzun yıllardır kaliteden ödün vermeyen Montania Otel olarak işletilmekte. Nostaljik Gar içinde yüzyıllık tren nostaljisini yaşayacağınız, La Gare Restorant demiryolu severleri unutulmaz lezzetlere ve enfes müzük dinletisine bekliyor.

Kaliteli müzik ve lezzetli yemeğin keyfi yine La Gare Restaurant’ta yaşanacak. Bursa’nın en şık restoranında, benzersiz bir atmosferde performans gösterecek olan “The Montania Quartet”, size ve misafirlerinize eğlenceli anlar yaşatacak.

Yan flüt, kontrbas, akustik gitar ve akordeondan oluşan orkestramız en sevdiğiniz şarkıları sizinle birlikte masanızın başında seslendirecek. Unutulmaya yüz tutmuş ve bilinen en özel şarkıları kendilerine has “ Balkan Gypsy Folk” tarzıyla seslendiren “The Montania Quartet”

Bursa’ nın keyif sahibi misafirlerini bekliyor. Daha önce gerçekleştirdiği projelerle şehrin yeni eğlence adresi olan La Gare Restaurant, yine farklı bir proje ile karşınızda… Bu benzersiz müzik ve eğlence her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi

THE MONTANIA QUARTET PROGRAM BİLGİSİ

La Gare Restaurant & Bar – MONTANIA’da.
Lütfen rezervasyon yaptırınız.
0224 544 6 000
www.montania.com.tr

Reklamlar