Mediterranean Corridor Sinyalizasyon Sözleşmesi İhalesini Bombardier Transportation – Thales Konsorsiyumu Kazandı/ İspanyaMediterranean Corridor Sinyalizasyon Sözleşmesi İhalesini Bombardier Transportation – Thales Konsorsiyumu Kazandı :Mediterranean Corridor (Akdeniz Koridoru) Modernleştirme Programı kapsamında İspanya’nın Altyapı Yönetimi ADIF’in Almussafes – Valencia – Castelló de la Plana güzergahını kapsayan ikinci aşamanın sinyalizasyon sisteminin temini için yaptığı ihaleyi Bombardier Transportation – Thales Konsorsiyumu kazandı

Bu 44 milyon €’luk sözleşmede Bombardier’in payı 27 milyon €. Bu sözleşme Castellbisbal ve Tarragona güzergahını kapsayan projenin ilk aşamasının Temmuz 2013’te Bombardier – Dimetronic Konsorsiyumu ile yapılan 73,4 milyon €’luk sözleşmeden sonra bu projede Bombardier’in yaptığı ikinci sözleşme. Proje İspanya limanları ile Avrupa Yük Taşımacılığı güzergahları arasındaki demiryolu bağlantılarını iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Bu ikinci sözleşmede işlerin 15 ay içinde tamamlanması planlanmaktadır ve bunun ardından 24 aylık bir bakım süresi mevcuttur.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.