Pınarçaya Giden Yollar Asfaltlanıyor

Pınarçaya Giden Yollar Asfaltlanıyor :Tekirdağ’a bağlı Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yaptığı çalışmalarla, Pınarça Mahallesi’ne giden mevcut caddeleri asfalt yola kavuşturuyor.
Pınarça Mahallesi’ne giden caddelerde kaldırım yenileme ve dolgu çalışmalarını tamamlayan Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şimdi de asfalt yol yapım çalışmalarına başladı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı İrfan Mandalı, ”Pınarça mahallemize giden caddelerde, Kapaklı’ya bağlandıktan hemen sonra kaldırım yenileme ve dolgu çalışmalarına başladık. Bu çalışmaların tamamlanmasının ardından asfalt yol yapım çalışmalarımıza başladık” dedi.
Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Söz verdiğimiz gibi asfaltlanmadık cadde ya da sokak bırakmayacağız. Hizmetlerimize tüm hızıyla devam ediyoruz. Daha modern ve çağdaş bir Kapaklı için, ilçemizin geleceği elimizden geleni yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18
Pts 18

İhale İlanı : Özel Güvenlik Hizmeti Alınacaktır (TÜLOMSAŞ)

Kasım 18 @ 15:00 - 16:00
Organizatör: TÜLOMSAŞ
+90 222 224 00 00

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar