İsmail H. Murtazaoğlu TCDD Genel Müdür Yardımcılığına Vekaleten Atandıİsmail H. Murtazaoğlu TCDD Genel Müdür Yardımcılığına Vekaleten Atandı İsmail H. Murtazaoğlu TCDD Genel Müdür Yardımcılığına Vekaleten Atandı İsmail H. Murtazaoğlu TCDD Genel Müdür Yardımcılığına Vekaleten Atandı :Teşekkülümüz Genel Müdür Yardımcılığı görevine vekâleten Demiryolu Yapım Dairesi Başkanı İsmail H. Murtazaoğlu atandı.

İSMAİL H. MURTAZAOĞLU KİMDİR?

1963 yılında Ordu’da doğan İsmail H. Murtazaoğlu, 1988 yılında ODTÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra aynı yıl Teşekkülümüz İnşaat Dairesi Başkanlığında sözleşmeli mühendis olarak göreve başladı.

Aynı dairede Uzman Mühendis ve Başuzman olarak görev yapan Murtazaoğlu, Taşınmaz Mallar Dairesinde İhale Değerlendirme Şubesi ve Emlak Şubesi ile Kamulaştırma Şube Müdürlüklerinde görev yaptıktan sonra 2. Bölge Taşınmaz Mallar Servis Müdürlüğü, ardından da 2008 yılında İnşaat Dairesi Başkan Yardımcılığına görevine atandı.

Yeni kurulan Etüd Proje ve Yatırım Dairesi Başkanı olarak da görev Murtazaoğlu, 2013 yılında itibaren Demiryolu Yapım Dairesi Başkanı olarak görev yapıyordu.

İsmail Murtazaoğlu İngilizce biliyor.

Reklamlar