TD Demiryolu ve Prose firmaları birleştiTD Demiryolu ve Prose firmaları birleşti :PROSE ve İsveç’te bir teknik danışmanlık şirketi olan TD Demiryolu&Sanayi,
13 Nisan 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere güçlerini birleştirmeye karar vermiştir.

TD Demiryolu&Sanayi şirketinin ana pazarı Kuzey Ülkelerinde olmakla beraber,
PROSE’nin faaliyetleri diğer Avrupa ülkelerinde yoğunlaşmıştır. Yeni grup yaklaşık 180 çalışana sahip olacaktır.

PROSE ve TD Demiryolu & Sanayi, demiryolu yeterliliğinde ve pazarlarında birbirini tamamlayıcıdır.
Birleşmenin ardından oluşan daha güçlü yeni grup sayesinde daha kapsamlı ve komplike projeler alınabilecek ve müşterilere daha iyi ve kapsamlı hizmet sunulabilecektir.

TD Demiryolu&Sanayi, PROSE gibi özel bir şirket olup 1988 yılında kurulmuştur. Bu tarihten bu yana, İsveç’in en büyük teknik danışmanlık şirketlerinden biri haline gelmiştir.
Şirket endüstriyel tasarım hizmetleri, altyapı dahilinde uzman hizmetleri, ürünler ve yedek parçalar ile endüstriyel amaçlara hizmet eden belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.

26 Mart 2015 tarihinden bu yana, EDIT S.r.l., tamamen PROSE Grup bünyesinde olan bir şirkettir.Her ikisi de 1994 yılında Pisa’da kurulmuş olan Edit Mühendislikve Elysis S.r.l.’nin birleşimi olan EDIT S.r.l., elektrik, elektronik ve yazılım geliştirmeye odaklanarak demiryolu taşıtları alanında çeşitli hizmetler vermektedir.

Yeni grup sayesinde, anahtar teslim mühendislik ve demiryolu taşıtı malzemelerinin modernleştirilmesi alanında PROSE’nin pazardaki konumu daha da güçlenecektir.

Bir sonraki bildirime kadar, birleşmeden önce olduğu gibi, bu üç şirketten her biri mevcut isimlerini ve markalarını tüm projelerinde ve tüm müşterileri için koruyacaktır.İrtibatta olduğunuz kişiler değişmeyecektir!

Reklamlar