Binali Yıldırım Vatman Koltuğuna Geçip Marmaray’ı KullandıBinali Yıldırım Vatman Koltuğuna Geçip Marmaray’ı Kullandı :Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, yapımı devam eden Pendik-Ayrılıkçeşme Banliyö Hattı’nda incelemelerde bulundu. Sonrasında Ayrılıkçeşme Marmaray İstasyonu’nda vatman koltuğuna geçen Bakan Yıldırım, Yenikapı’ya kadar Marmaray’ı kullandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, yapımı devam eden Pendik- Ayrılıkçeşme Banliyö Hattı’ndaki çalışmaları yerinde inceledi.

Hat üzerinde bulunan çeşitli istasyonlarda çalışmalar hakkında bilgiler alan Yıldırım, sonrasında Ayrılıkçeşme Marmaray İstasyonu’na geçti. İstasyonda vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Bakan Yıldırım, burada vatandaşlarla kısa süreli sohbet edip fotoğraf çektirdi. Sonrasında vatman koltuğuna geçen Yıldırım, Marmaray’ı Ayrılıkçeşme’den Yenikapı İstasyonu’na kadar kullandı.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!1 Yorum

  1. Kim ne derse desin, ulaştırma konusunda Binali Bey’e ülkemiz verdiği hizmetlerden ve vizyoner projelerinden dolayı gerçekten müteşekkirdir. Ancak, vatman koltuğuna oturup ppoz vermek anlaşılabilir ve kabul edilebilir olsa da, demir tekerlekli aracı hareket ettirtmek, hele sürmek ne Cumhurbaşkanının, ne başbakanın, ne bakanın, ne de genel müdür v.b.g. zatların haddi değildir. Süren sadece ve sadece özel eğitimden geçmiş, gerekli sınavları başarıyla vermiş kendisine bu yetki verilmiş, konusunda yeter ve gerekli yetkili ve etkili kişilere mahsustur. Politikacı olmak, bu yetkiye haiz olma yeterliliğini ve iznini bu kişilere asla VERMEZ! Bırakınız fırıncı fırıncı olsun ve sadece ekmek yapsın, boyacı boyacılığını bilsin, sağlık memuru sağlık sorunları ile haşır neşir olsun. Benzer şekilde: tababet dalında Doktorasını yaparak Dok. Hek. (= Dr.med.) oldu, belgesini aldı diye, praktisyen hek. = dahiliye mütehassısı olamıyor. Hele Operatör Dr.-Hek. (Chr. Dr.med) Oftalmoloji (göz) ve/veya Operatör Dr.-Hek. Nefroloji (Böbrek ve Üriner sistem) veya Oper. Dr.-Hek. Jinololoji v.b.g. mütehassısı diye (. Operatör / Chirurg), bu uzman hekimi alıp, ameliyet = ameliyat diyerek kalp ameliyatını yapmak üzere ameliyathaneye de sokmuyorlar. Öyle değil mi?
    Bu bir haddini bilmemek, o mesleği ayaklar altına almak = ŞARKİLİKTİR!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.