İstanbul’da terminal ve metro çalışmasıİstanbul’da terminal ve metro çalışması :İstanbul’da yaşanan trafik gittikçe büyüyor. Bahçelievler/Şirinevler/Mecidiyeköy’de yaşanan trafik sıkıntısı vatandaşı zaman zaman çileden çıkartıyor.

Bahçelievler/Şirinevler Minibüs Terminali ve Zeminaltı Otopark Projesi çalışmaları nedeniyle E-5 Havaalanı istikametinden Şirinevler girişi trafiğe kapatıldı. Bu arada Mecidiyeköy Metro İstasyonu 2. etap inşaat çalışmaları sebebiyle de, 150 gün süreyle Şişli-Mecidiyeköy ve Mecidiyeköy-Şişli istikameti’nde bazı yollar kademeli olarak trafiğe kapatıldı.

ALTERNATİF YOLLAR

  1. Şişli-Mecidiyeköy İstikametinde: Büyükdere Caddesi’nin, Aytekin Kotil Caddesi ile Ortaklar Caddesi arasında kalan kesiminde kısmi şerit daraltması yapılacak.
  2. Mecidiyeköy-Şişli yönünde: Aytekin Kotil ile Ortaklar arasında kalan Bahçeler Sokak üzerinden (1 gidiş-1 geliş) verilecek. Mecidiyeköy’den devam eden araçlar D-100 Karayolu altındaki bağlantı yolu ile önce Geçit Sokak ve ardından Abide-i Hürriyet Caddesi’nden ilerleyerek Büyükdere’den Şişli’ye ulaşabilecek.
  3. Aytekin Kotil Caddesi’nin Büyükdere Caddesi bağlantısı kısmında ise trafik ışığı düzenlemesi ile taşıtların Şişli yönüne katılımı sağlanacaktır.
Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.