Mehmet Yiğiner, TCDD Stadı ‘ndan Memnun KaldıMehmet Yiğiner, TCDD Stadı ‘ndan Memnun Kaldı :Ankara Derbisi öncesinde maçın oynanacağı TCDD Stadı’nı gezen Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, genel görüntüden memnun kaldı.

Kapasitesi 1500 kişi olan ve daha önce Ankara Demirspor yönetimi tarafından Ankaragücü taraftarlarına 75 kişilik yer ayrılan stadyumda Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’in görüşmesi sonucu bu sayı 750 kişiye çıkartıldı.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, bugün Ankara Demirspor Başkanı İbrahim Çelik ile Ankara Demirspor tesislerinde bir araya geldi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede her iki başkan da dostluk mesajı verirken hafta sonu oynanacak olan karşılaşmanın centilmence geçmesi temennisinde bulunuldu.

İkinci Lig Kırmızı Grup’ta hafta sonu karşılaşacağı Ankara Demirspor maçı öncesi karşılaşmanın oynanacağı statta incelemelerde bulunan Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, taraftarlarına ayrılan 75 kişilik tribün kontenjanının Ankara Demirspor kulüp başkanı ile yaptığı görüşme neticesinde 750 kişiye çıkartılmasını sağladı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği görüşmede her iki başkan da dostça ve centilmence bir müsabaka olması ve iyi olanın kazanması dileklerinde bulunurken sonuç ne olursa olsun kazananın Ankara futbolu olacağını söylediler.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.