DTD Logitrans Transport Lojistik İstanbul Fuarı’na katıldıDTD Logitrans Transport Lojistik İstanbul Fuarı’na katıldı :DTD bu yıl yedincisi düzenlenen taşımacılık ve lojistik sektörünün en önemli fuarlarından Logitrans Transport Lojistik İstanbul Fuarı’na katıldı. 21-23 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuarda DTD standında katılımcılara demiryolu sektörü, çalışmaları ve üyeleri hakkında bilgi verdi.

Aralarında Almanya, İtalya, Avusturya, Fransa, Belçika gibi ülkelerin yer aldığı toplam 13 ülkeden 182 şirketin katıldığı Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda lojistik, telematik ve taşımacılığın tüm katma değer zincirinin içindeki ürün ve hizmetler sergilendi.

DTD Genel Sekreteri Ömer Faruk Bacanlı, fuar kapsamında BUV – Almanya Girişimciler Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen “Demiryolu Taşımacılığı ve Hinterland Bağlantıları Gelişim, Potansiyel ve Yetenekler” konulu konferansta Türkiye’de Demiryolu ve Hinterland Bağlantıları konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.