DTD Demiryolu Yöneticileri ve Yönetici Adayları Eğitimlerine Devam EdiyorDTD Demiryolu Yöneticileri ve Yönetici Adayları Eğitimlerine Devam Ediyor :Demiryolu Ulaştırma Sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olan Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD) konusu itibariyle Türkiye’de ilk defa düzenlenen “Demiryolu Yöneticileri ve Yönetici Adayları Eğitimlerine” devam etmektedir.

Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleştirilmesi Hakkında Kanun ve Yönetmeliklerin de yürürlüğe girmesi ile sektörde meydana gelecek değişikliklerle ilgili yeni bir eğitim programı düzenlenmiştir.

28 Aralık 2015 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan “Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleştirilmesi Hakkındaki 6461 Sayılı Kanun, Kanun Kapsamında Yayımlanan Yönetmelikler ve Türkiye’nin Serbestleştirilmiş Yeni Demiryolu Yapısı” konularını içermektedir.

Eğitim tarihi: 28 Aralık 2015 Pazartesi

Eğitimin konuları;

· Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleştirilmesi Hakkında Kanun ve Yönetmelikler ile Demiryolu Ulaştırmasının yeni yapısı

· Demiryolu Sektöründe Emniyet Yönetim Sistemi ve Bileşenleri

· Demiryolu Araçlarının Bakımından Sorumlu Kuruluşların (ECM) Belgelendirilmesi

olarak belirlenmiştir.

Katılımcılar, seminer programlarında bir taraftan demiryolunu oluşturan bileşenlere ait kavramsal ve işlevsel düzeyde bilişsel kazanımlar elde ederken diğer taraftan da sektörün konusunda uzman yöneticileriyle kişisel ilişkilerini oluşturma ve geliştirme fırsatını yakalayacaktır.

Eğitime katılanlara “Katılım Belgesi” verilecektir.

DTD Eğitimi – Eğitim Tarihi 28.12.2015

Piri Group ve Neti Danışmanlık Profili

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.