Anel Elektrik, Katar Metro Projesinde imzayı attıAnel Elektrik, Katar Metro Projesinde imzayı attı :Anel Elektrik, Katar Metro Projesi için 237.1 milyon dolarlık ana sözleşmeyi imzaladı.
Konu ile ilgili açıklama Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş. tarafından KAP’a yapıldı. KAP açıklamasında “Şirketimiz tarafından 05.11.2015 tarihinde kamuoyu ile paylaşılan koşullu ön anlaşmanın (Letter of Conditional Award) imzalanması duyurusuna istinaden;
Proje ana yüklenicisi QDVC-GS Engineering & Construction-Al.Darwish Engineering JV ile Katar Devletinde mukim iştirakimiz ANEL MEP Maintenance and Operations LLC arasında, Katar Devletinde inşası devam eden Qatar Integrated Railway Project kapsamında yer alan Red line South Underground (Metro) Projesi AG Dağıtım Sistemleri, Yangın Alarm ve Acil Anons Sistemi, Otomasyon Saha Ekipmanları ve Kablolaması, Soğutma ve Havalandırma, Sıhhi Tesisat, Yangın Müdahale ve Korunma Sistemleri ile Gazlı Söndürme Sistemleri işlerinin yapılmasına yönelik 863,485,939.00 QAR (yaklaşık 237,130,442.00 USD) tutarındaki ana sözleşme 18.02.2016 tarihinde imzalanmıştır” ifadelerine yer verildi.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.