TCDD daimi kamu işçisi alım başvuruları başladı

TCDD daimi kamu işçisi alım başvuruları başladı :TCDD 12 daimi işçi alımı başvuruları bugün başladı. TCDD Genel Müdürlüğü Vangölü Feribot Müdürlüğünde 4857 sayılı İş Kanununa göre daimi işçi statüsünde istihdam edilmek üzere 12 personel alımı yapılacak.


Devlet Personel Başkanlığı tarafından 25 Mayıs 2016 tarihinde ilanı yayınlanan T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) 12 daimi işçi alımı başvuruları bugün başladı. TCDD Genel Müdürlüğü Vangölü Feribot Müdürlüğünde 4857 sayılı İş Kanununa göre daimi işçi statüsünde istihdam edilmek üzere 12 personel alımı gerçekleştirilecek. TCDD Vangölü Feribot Müdürlüğü tarafından 3 Kaptan (Uzakyol), 3 Uzakyol Birinci Zabiti, 3 Başmühendis/Başmakinist (Uzakyol) ve 3 Mühendis/Makinist (Uzakyol Vardiya) olmak üzere toplam 12 daimi işçi alımı yapılacak. Adaylar başvurularını 30 Mayıs 2016 ile 8 Haziran 2016 tarihleri arasında yapabilecekler.
TCDD daimi işçi alımına başvurular İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerinden ya da İŞKUR’un resmi internet sitesinden yapılabiliyor. Alımlar Türkiye genelinde yapılacak. Adaylara başvuru yapmadan önce çalışacakları yere giderek görmeleri tavsiye edildi. Başvuru yapabilmek için için lisans mezunu olmak ve 2014 KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekiyor. İşe alınacak işçiler Vangölü Feribot Müdürlüğü Tatvan/Bitlis adresinde çalıştırılacaklar. Başvurular sonucu nihai listede yer alan adaylara sözlü sınava katılmak için TCDD’nin resmi internet sitesinde tebligat yayınlanacak. Ayrıca adayların adreslerine de gönderilecek.

Başvuru yapan adaylardan listeye girenler, kendilerine gönderilecek tebligattan sonra istenilen belgeleri belirtilen tarihler arasında TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Gar/ANKARA adresine giderek teslim edecekler. TCDD personel alımı ile ilgili detaylı bilgiye ilan metinlerine linklerden ulaşabilirsiniz. Uzakyol Vardiya Mühendisi/Makinisti ilanı için tıklayınız. Uzakyol Başmühendisi/Başmakinisti ilanı için tıklayınız. Uzakyol Birinci Zabiti ilanı için tıklayınız. Kaptan (Uzakyol) ilanı için tıklayınız.


Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar