Aydında trenin altında kalan genç hayatını kaybettiAydında trenin altında kalan genç hayatını kaybetti :Aydın’da dün sabah saatlerinde trenin altında kalan liseli genç kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Acı haberi alan gencin hastane çalışanı ailesi olaydan sonra fenalık geçirdi.

Özel bir lisede okuyan Süleyman M. İsimli genç sabah saatlerinde Orta Mahalle’de tren yolu üzerinde bilinmeyen bir nedenle beklediği sırada Denizli İzmir seferini yapan trenin çarpması sonucu ağır yaralandı. İhbar üzerine ambulansla ADÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Süleyman M. hayatını kaybetti.

İntihar ettiği belirtilen Süleyman M.’nin Aydın Devlet Hastanesi’nde personel olarak çalışan babası Mersin M. ve Annesi Naime M. acı haber üzerine gittikleri Üniversite Hastanesi’nde fenalık geçirdi. Olayda hayatını kaybeden liseli genç Süleyman M.’nin bir süre önce de yakınları tarafından zehirlendiği için hastaneye kaldırılıp tedavi olduğu öğrenildi. Cumhuriyet Savcılığı tarafından el konulan olayla ilgili soruşturma başlatılırken liseli gencin ölümü herkesi üzdü.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.