Kocaeli Sabiha Gökçen otobüs hattı vatandaştan yoğun ilgi görüyorKocaeli Sabiha Gökçen otobüs hattı vatandaştan yoğun ilgi görüyor :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark A.Ş. tarafından Sabiha Gökçen Havalimanı’na başlatılan 250 hat numaralı otobüs seferleri yoğun ilgi görüyor. 2016 yılının kasım ayı içinde başlayan seferlerle bugüne kadar binden fazla yolcu Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek için 250 No’lu otobüsü kullandı. Sabiha Gökçen’den yurt içi ve yurt dışına uçacak Kocaelililer, Otogar’dan başlayan seferlerle havalimanına kolaylıkla ulaşabiliyor.

24 SAAT KESİNTİSİZ SEFER

İzmit Şehirler Arası Otobüs Terminali ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasındaki seferler, günün 24 saati kesintisiz olarak her saat başı yapılıyor. 60 ile 90 dakika arasında süren yolculuk ile vatandaşlar güvenli bir şekilde havalimanına ulaşıyor.

VATANDAŞLAR MEMNUN

Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımda artık Büyükşehir’in araçları tercih ediliyor. Bu hizmetten faydalanan yolculardan biri olan 22 yaşındaki Abdülhamid Turan, “Büyükşehir’in yapmış olduğu özel uygulamayla rahatlamış durumdayız. Kolay ulaşım sayesinde evimizden, ailemizle daha çok vakit geçirerek çıkıyoruz. Bizim için iyi bir uygulama oldu. Uygulama için belediyemize teşekkür ediyoruz. Bir saat gibi bir sürede havaalanına ulaşıyoruz. Öğrenciler için de güzel bir hizmet oldu” dedi.

EKONOMİK VE HIZLI

Yurt dışında okuduğunu belirten Zeynep Turan da şunları söyledi; “6 ayda bir 3-4 kez havaalanına gitmek durumunda kalıyoruz. Ailemiz bizi bıraktığında bu hem onlar için zor oluyor, hem de bizim için zor oluyor. Bu otobüs hem ekonomik, hem de hızlı ulaşım sağlıyor. Ayrıca bu otobüslerde wi-fi de var. Yolumuz uzun internete bağlanıp, rahatça yolculuk yapabiliyoruz. Yer açısından da rahat, kendimiz oturabildiğimiz gibi eşyalarımızı da taşıyabiliyoruz. Büyükşehir’e teşekkür ediyoruz.”

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.