Uluslararası Dağ Kayağı Dünya Kupası Erzincanda YapılacakUluslararası Dağ Kayağı Dünya Kupası Erzincanda Yapılacak :Uluslararası Dağ Kayağı Federasyonu Başkan Yardımcısı Rebecca Vernova Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Ersan Başar ve beraberindekiler Erzincan Belediye Başkan Vekili Recep Gökalp’i ziyaret ettiler.

11 -12 Şubat tarihlerinde şehrimizde gerçekleştirilecek olan Ergan Dağ Kayağı Dünya Kupası yarışması için Erzincan’da bulunan Uluslararası Dağ Kayağı Federasyonu Başkan Yardımcısı Rebecca Vernova, Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Ersan Başar ve beraberindekiler Erzincan Belediye Başkan Vekili Recep Gökalp’i ziyaret ettiler.

Ziyarette bir açıklama yapan Belediye Başkan Vekili Recep Gökalp’i Ergan Dağı, şehrimizin turizm potansiyeli adına önemli bir yere sahip. Bu tür organizasyonlar, hem Ergan Dağı, hem ilimiz adına önemli fırsatlardır. Bizim tek amacımız tek gayemiz Erzincan’ın ekonomik yönden kalkınmasıdır. Düzenlenecek olan Ergan uluslararası Dağ Kayağı yarışmasına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve yarışmanın kazasız olmasını diliyorum.”dedi.

Demiryolu Haber özetleri

Ergan Dağ Kayağı Dünya Kupası Yarışmasına hazırlanıyor Ergan Dağ Kayağı Dünya Kupası Yarışmasına hazırlanıyor :Ergan Dağı Kayak Merkezi Dağ Kayağı Dünya Kupası Yarışması'na hazırlanıyor. Ergan Dağı Kayak ...
Ergan Kayak Merkezi Dünya Şampiyonası İle Açılıyor 22-24 Şubat 2013 tarihinde Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan Ergan Uluslararası Dağ Kayağı yarışmasına ev sahipliği yapacak olan Erzincan’da ...

Hızlı Tren HaberleriBenzer Raylı Sistem Haberleri