YOLDER üyeleri Muş’ta buluştuYOLDER üyeleri Muş’ta buluştu : YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Özden Polat, Muş’a gerçekleştirdiği ziyarette üyelerle bir araya geldi.

Polat’ın Muş’taki ilk adresi 1 Nisan 2017 tarihinde vefat eden YOLDER üyesi Alican Arslan’ın taziye evi oldu. Polat, genç yaşta vefat eden, Alican Arslan’ın kaybından duyulan üzüntüyü paylaşarak, tüm YOLDER üyeleri adına ailesine başsağlığı dileklerini iletti.

Taziye ziyaretinin adından YOLDER 5.Bölge Koordinatörü Ferit Akalın ile birlikte Sungu Belediye Başkanı, YOLDER üyesi Bedrettin Çetin’i makamında ziyaret eden Özden Polat, ardından, 55 Yol Bakım Onarım Müdürlüğü’nde üyelerle buluştu.

Yol Şube Şefi YOLDER üyesi Medet Keskinkaya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşma sonunda, 553 Yol Bakım Onarım Şefi ve YOLDER 5.Bölge Koordinatörü Ferit Akalın, Polat’a teşekkür plaketi verdi.

Ziyarette 55 Yol Bakım Onarım Müdürlüğü’nde Hat Bakım Onarım Memuru olarak görev yapan üyeler Hamdullah Aktaş ve Vahdettin Ommuş da plaket ve teşekkür belgesi ile emekliliğe uğurlandı. Polat, emekli üyelere uzun yıllar demiryollarına verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti.

Polat, ziyaretin sonunda YOLDER ailesine yeni katılan Mustafa Çakır’la da buluşarak, Derneğin yeni üyelerle daha da güçlenerek yola devam edeceğini söyledi.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.