RAYSİMAŞ Raylı Sistemler Alanında Türkiye’de Lider Olmayı Hedefliyor

Yüzde yüz kamu sermayesi yöneten bir mühendislik firması olan RAYSİMAŞ, Temmuz 2017’de Ankara’da kuruldu. Raylı sistemler alanında Türkiye’de lider, dünyada lider firmalar arasında olmayı amaçlayan RAYSİMAŞ, raylı sistemlere ilişkin mühendislik, müşavirlik, satış ve pazarlama alanlarında kapsamlı hizmetler veren yenilikçi bir firma olarak öne çıkıyor.


Yeni Nesil Devlet Şirketi
RAYSİMAŞ, devlet sermayesi olmasının yanı sıra özel sektörden gelen; dinamik, yaratıcı, sonuç odaklı ekibiyle hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. RAYSİMAŞ, raylı sistemlere yönelik alt yapı ve üst yapı projeleri, etüt çalışmaları gerçekleştirirken; ürün geliştirme faaliyetlerinde bulunuyor, elektrifikasyon, sinyalizasyon, yazılım alanlarında hizmet veriyor. Sertifikasyon birimi, ulusal ve uluslararası demiryolu standartlarına göre potansiyel risklerin denetlenmesi, doğrulanması, test edilmesi ve sertifikasyonu işlerini yürütürken; satış ve pazarlama birimi demiryolu sektöründeki ürünlerin, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerinin ulusal / uluslararası alanda satış ve pazarlamasını yapıyor.

“Bilgi İhracatı” Yapan Bir Firma
RAYSİMAŞ, alanında uzman yöneticilerden ve mühendislerden oluşan kadrosu ile bilgi birikimini uluslararası projelere aktarıyor. Bu sayede Türkiye’nin raylı sistemler alanındaki yetkinliğini dünyaya tanıtmayı amaçlayan RAYSİMAŞ, mühendislik alanında iş doğruluğu, metot doğruluğu ve sonuç doğruluğu prensiplerine dayalı, disiplinler arası mühendislik uygulamaları gerçekleştiriyor.

 


İlk yorum yapan olun

Yorumlar