Tecer-Yeni Kangal İstasyonları Arasına Balast Yükleme Rampası Yapılması İşi İhale Sonucu

Tecer-Yeni Kangal İstasyonları Arasına 1,5 Metre Yüksekliğinde L=270 Metrelik Balast Yükleme Rampası Yapılması İşi İhale Sonucu

T.C Devlet Demiryolları İşletmesi TCDD 4. Bölge Satın Alma Ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğünün 2018/428162 KİK numaralı sınır değeri 187.449,17 TL ve yaklaşık maliyeti 233.918,27 TL olan Tecer-yeni Kangal İstasyonları Arasına 1,5 Metre Yüksekliğinde L=270 Metrelik Balast Yükleme Rampası Yapılması İşi ihalesine 4 firma tekli vemiş ve ihaleyi verediği 232.505,71 TL teklifle Seyla Mühendislik firması kazanmıştır.

İhale 1,5 m yüksekliğinde 270 m uzunluğunda betonarme balast yükleme rampası işlerini kapsamaktadır. İşin süresi yer tesliminden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür.

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.