TCDD İşçi Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Türkiye Cumhuriyet Devlet Demiryolları (TCDD) tarafından yapılan duyuruda 14 engelli ve 4 eski hükümlü alımı kapsamında sözlü sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. TCDD’den yapılan açıklama şu şekildedir.


TCDD teşekküllü işyerlerine alınacak 14 Engelli ve 4 Eski Hükümlü için Türkiye Çalışma ve İş Kurumunda ilan edilip İŞKUR’ca gönderilen listede bulunan adayların sözlü sınav sonuçları açıklanmıştı denildi. 14 engelli ve 4 eski hükümlü alımı için yapılan 4 Ekim 2018 tarihli sözlü sınav sonucudur.

Sözlü sınavını asıl kazanan adayların yapacağı işlemler, adreslerine gönderilen tebligatta bildirilecek ve 15 Ekim 2018 tarihinde TCDD web sitesinde açıklanacaktır.

Yedek adaylar nasıl çağrılacak? Yedek adaylar yedek sırasına göre; Asıl adayın İşe başlamak için gelmemesi, Deneme süresi içerisinde (4 ay) başarısız olması, Deneme süresi içerisinde işten ayrılması, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunun olumsuz gelmesi,  Sağlık Kurulu Raporunun çalıştırılacağı iş için uygun olmaması veya psikoteknik değerlendirmesinde yetersiz görülmesi durumunda çağrılacaktır. Açıklama için TIKLAYINIZ. Asil ve yedek adaylar için TIKLAYINIZ.

 

Kaynak: www.mymemur.com.trsohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar