Eurasia Rail 10-12 Nisan 2019’da Fuarizmir’deRaylı sistemler sektörüne yönelik olarak Avrasya bölgesinin tek ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak bilinen Eurasia Rail, bölgedeki raylı sistemler sektörünün en önemli aktörlerini 10-12 Nisan 2019 tarihleri arasında fuarizmir’de bir araya getirecek.

Fuarın bir parçası olarak gerçekleşecek olan kapsamlı konferans ve seminer programında hem ziyaretçiler hem de katılımcılar sektördeki son gelişmeler, yenilikler ve teknolojilerin yanı sıra sektörde karşılaşılan zorluklar ve bunlara yönelik olası çözümler hakkında bilgi alacak.

2019 yılında 8.kez düzenlenecek olan Eurasia Rail sektör devlerini ve profesyonel ziyaretçileri tek çatı altında toplayan en önemli platformdur. Fuar, 2011’den beri Avrasya bölgesinde sektörün nabzını tutmakla kalmayıp mevcut ilişkilere ve yeni işbirliklerine açılan kapıdır.

Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Çin, İtalya ve Rusya’dan çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak olan Eurasia Rail’in katılımcıları arasında Siemens, Alstom, Yapıray, Ulaştırma Bakanlığı, Devlet Demiryolları (TCDD) ve alt şirketleri TULOMSAŞ, TUDEMSAŞ, TUVASAŞ ve TCDD Taşımacılık, Bozankaya, Bombardier, Knorr Bremse, Metro Istanbul, Metro Izmir, Caf, Kardemir ve Aselsan gibi sektörün önde gelen şirketleri de var.

Eurasia Rail’de ayrıca içerik partner ve demir yolu ve metro teknolojilerine yönelik en son yeniliklerin küresel buluşma noktası olan SMARTRAIL işbirliğiyle Devlet Demiryolları’nın sektör güncellemesi ve «Demiryolu Teknoloji Konferansı»’nda sektöre dair üst düzey bilgi ve tecrübeler paylaşılacak.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.