Manisa’da Güvenli ve Konforlu Ulaşım İçin Sıkı Denetim

manisada guvenli ve konforlu ulasim icin siki denetim
manisada guvenli ve konforlu ulasim icin siki denetim

Vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde toplu ulaşımlarının sağlanması için çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, denetimlerini il genelinde sürdürüyor. Bu kapsamda Salihli ilçe merkezi ile mahallelerinde hizmet veren toplu ulaşım araçlarını denetleyen ekipler, kurallara uymayan araçların şoförlerine cezai işlem uyguladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı zabıta ekipleri, il genelinde toplu ulaşım hizmeti veren araçlara yönelik denetimlerini sürdürüyor. Yürütülen çalışmalar kapsamında Salihli’de toplu ulaşım hizmeti veren araçlar, A’dan Z’ye kontrol edildi. Klimadan engelli rampasına kadar tüm noktaları titizlikle inceleyen Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, vatandaşların daha rahat seyahat etmesini amaçladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, vatandaşların konforlu ve sorunsuz bir şekilde toplu taşıma hizmetinden faydalanabilmeleri için belirli aralıklarla, farklı konularda denetim çalışmalarının devam edeceği belirtildi.

Armin

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar