Amtrak Yeni Rotasını Açıkladı!

amtrak yeni rotasini acikladi
amtrak yeni rotasini acikladi

📩 21/08/2019 13:34

23 Eylül’den itibaren New York Penn Station ve Washington D.C. Union Station duraklamasız yüksek hızlı tren hizmetine başlayacağını açıklayan firma, hattın yalnızca hafta içinde aktif olacağını belirtti.

AMTRAK YENİ ROTASINI AÇIKLADI!

New York’tan kalkan trenin hareket saati 06.35, Washington D.C.’den kalkanın ise 16.30 olarak belirlendi. Amtrak gelecekte durum değerlendirmesi yapacaklarını ve gerekli görülürse sefer miktarının artırılabileceğini bildirdi. Duraklamasız gerçekleşecek bu yolculuk 2 saat 35 dakika sürecek iken, duraklamalı seferlerin ise yaklaşık 3 saat süreceği öğrenildi. Bu yeni hizmetin biletleri şimdiden satışa sunuldu.

TREN YOLU FİRMASI BİLETLERİNİ TÜRKİYE’DE YALNIZCA ODAMIGO WAYS & ROOMS BULABİLİRSİNİZ!

Amtrak ve daha nice yurt dışı tren yolu firmasının biletlerini Türkiye’de yalnızca Odamigo Ways & Rooms ile bulabilirsiniz. Son dönemde birçok yolcu tarafından gittikçe daha da fazla rağbet gören tren seferleri, konforu üst seviyede tutmaya devam ederken hem varış zamanını kısaltıyor hem de doğrudan şehir merkezine ve genelde metro hattına yakın istasyonlara ulaşım sağlandığı için kişinin yolculuk sonrası çektiği zahmeti azaltıyor. (Turizmgünlüğü)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*