İBB, Metrobüs İçin Özür Diledi ve Çözümü Açıkladı

ibb metrobus icin ozur diledi ve cozumu acikladi
ibb metrobus icin ozur diledi ve cozumu acikladi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada Altunizade metrobüs durağında sabah saatlerinde yaşanan aşırı yoğunluk nedeniyle bir özür dilendi. Artan metro seferlerinin yoğunluğa neden olduğu belirtilen açıklamada durumu düzeltmek için yarından itibaren her metro seferi için Söğütlüçeşme’den 3 boş metrobüsün Altunizade durağına gönderileceği duyuruldu.

İstanbul metrobüs hattının Altunizade durağında son günlerde sık sık oluşan uzun kuyruklar halkın şikayetlerine neden oluyordu. Bir süredir sabah saatlerinde yaşanan sıkıntı, dün ve bugün de tekrarlandı. Oluşan uzun kuyruklarla ilgili gelen şikayetler üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden bir açıklama yapıldı.

HER METRO İÇİN ÜÇ METROBÜS

İBB Sözcüsü Murat Ongun’un Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Değerli İstanbullular; artan metro seferleri yüzünden özellikle Altunizade metrobüs durağında sabahları yaşanan yoğunluk nedeniyle özür dileriz. Yarın sabah itibariyle her metro seferi için Söğütlüçeşme’den 3 boş metrobüs Altunizade durağına gönderilecektir. Saygılarımızla” ifadelerini kullandı.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar